Sisukord
Sport
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (4) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (3) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sport on rikaste laste lõbu

1 min lugemist

Räägi, kellega tahad – kõik, mitte ainult spordirahvas, on pettunud valitsuse häbiväärses käitumises, kui otsustati lastele lubatud huviringide raha mitte maksta. Normaalses peres ei öelda lapsele: vabanda, aga meil on muid kulusid ja me otsustasime need katta sinu arvel, seega on trennide või klaveritundidega lõpp.

Tellijale Tellijale

«Räägitakse küll, et toome noored arvutite tagant ära trenni, kuid see on pelgalt jutt. Tegusid ei järgne,» räägib Eesti Jalgratturite Liidu peasekretär Urmas Karlson. «Selleks et noorteklubi suudaks end ära majandada, võetakse mass lapsi, kasseeritakse pearaha, tegeletakse tiluliluga – peaasi, et oleks mõnus ja mugav, hoidku jumal koormuse eest, muidu läheb mõni veel ära – võistlustel ei käida, sest see on kulu. Nii kehaliselt haritud noori ei kasvata.»

«Sportimine on kallis lõbu,» kinnitab Nõmme suusakooli legendaarne treener Aita Pääsuke. «Pearaha katab vaid väikse osa kuludest. Suusatajal peavad olema suusad, rollerid, mitmed suusakepid, saapad, korralikud jooksusussid, riided, jalgratas... Määrded maksavad, võistlusreisid... Kõik see on vanemate kanda.»

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto