Sisukord
Sport
Postimees
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (35) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (8) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (4) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (1) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (5) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kas võrkpallis tuleb Pärnu ja Tartu ülemvõim?

3 min lugemist
Bigbank Tartu peatreener Andrei Ojamets. FOTO: Toomas Huik

Eesti klubivõrkpallis on algaval hooajal toimunud üsna mitu olulist muudatust ja uue näo on saanud mitu klubi. Ka eesmärkide seadmises ja väljaütlemises on mindud eri teid. Postimees analüüsib uue hooaja eel Eesti-Läti ühisliigas osalevaid meeskondi. 

Tellijale Tellijale

Selgete eesmärkidega tiitlijahtijad Tartu ja Pärnu

Võrreldes möödunud hooajaga on Tartu kõige rohkem tugevnenud klubi – juurde on tulnud Argo Meresaar, Kristo Kollo, Karl Jaani ja Andres Toobal. Lahkusid Priit Luik ja Ats Horn. Tartu peatreener Andrei Ojamets seab meeskonna koosseisule vastavalt kõrgeid eesmärke. «Kui sul on tiimis selline mees nagu Meresaar, siis ei saa tiitlitest madalamaid eesmärke seada. Selge on see, et finaalides tahame mängida ja seal kaotada ei soovi,» rääkis Ojamets. «Koosseis on korralik, stabiilsem, ja asjad on päris hästi paika loksunud. Teistel meeskondadel ehk sellist komplekteeritust ette näidata pole ja püüame sellest kasu lõigata.»   

03.07.2020 05.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto