P, 2.04.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Näitleja karikeerib poliitikuid täiega

Raimu Hanson
, reporter
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Peeter Oja tuli monotüki «Nüüd tõesti aitab jamast» esietendusel vaatajate ette 1. oktoobril Räpina aianduskooli saalis.
Peeter Oja tuli monotüki «Nüüd tõesti aitab jamast» esietendusel vaatajate ette 1. oktoobril Räpina aianduskooli saalis. Foto: Kristjan Teedema

Ma olen ajakirjanikuna ja ka meediatarbijana poliitikateemadest seni suhteliselt eemale jäänud. Valimas olen käinud siiski iga kord. Kui aga nüüd nägin Peeter Oja monolavastust, süvenes mul arusaam, et poliitikat kui üliolulist asja meie elus tuleb järjepidevalt jälgida.

Karl Kermese juhitav Monoteater esietendas stand-up-komöödia «Nüüd tõesti aitab jamast» 1. oktoobril Räpina aianduskoolis. Peeter Oja esitas publikule veidi enam kui tunni jooksul Eesti poliitikute tüüpe, tõi esile nende naeruväärsusi, vastutustundetust ja kaugenemist valijatest.

Monotüki teksti on kirjutanud Mart Normet ja Erik Moora. Nad elasid etendusele koos publikuga kaasa, ja nagu oli näost näha, jäid näitleja töö ja publiku vastuvõtuga igati rahule.

Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Märksõnad
Tagasi üles