E-sigaretiäri lööb rekordeid

Mikk Salu
, reporter
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Eesti suurima e-sigaretifirma Elgery kaas­omanik Oliver Lehtsaar ütleb, et e-sigarette pole mõtet võrrelda puhta õhuga, vaid nende häid ja halbu külgi tuleb võrrelda tavalise tubakasuitsuga.
Eesti suurima e-sigaretifirma Elgery kaas­omanik Oliver Lehtsaar ütleb, et e-sigarette pole mõtet võrrelda puhta õhuga, vaid nende häid ja halbu külgi tuleb võrrelda tavalise tubakasuitsuga. Foto: SCANPIX

 Iga kuu lisandub tuhandeid uusi e-sigarettide pruukijaid. Vaatamata tarbijate suurele poolehoiule on ravimiameti ja sotsiaalministeeriumi ametnikud valinud e-sigarettide osas meelepärase «keelame ära!»-tee.

Vahel räägivad arvud iseenda eest. Ülemöödunud aastal oli selle firma käive alla 90 000 euro, eelmisel aastal 300 000 eurot, aga sellel aastal on juba oktoobriks koos 2,5 miljonit eurot.

Firma nimi on Elgery ja just nemad on vastutavad Eestit tabanud e-sigarettide buumi eest – iga kuu lisandub neile tuhandeid uusi kliente. Kui enamasti räägivad ettevõtjad ärikohtumistel niššidest ja segmentidest, siis Elgery noorte meeste ja naiste lap-top’ide ekraanidel näitavad graafikunooled üles ja ainult üles.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles