E, 4.12.2023

Suitsu ja lõhna järgi ei jää

Mikk Salu
, reporter
Facebook
Comments
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Tavasigarettide «surnuaed» e-sigarettide kaupluses. Paljud kasutajad ütlevad, et elektrooniline sigarett on aidanud neil tavasuitsust loobuda.
Tavasigarettide «surnuaed» e-sigarettide kaupluses. Paljud kasutajad ütlevad, et elektrooniline sigarett on aidanud neil tavasuitsust loobuda. Foto: SCANPIX

Kiired telefonikõned Tallinna erinevatesse kohvikutesse ja pubidesse näitavad, et üldreeglina on e-sigarettide kasutamine lubatud. Nii näiteks ütlevad inimesed Hellast Hundist, Clazzist, Nimeta baarist.

Ainult Kehrwiederi kohvikuketi omanik Vello Leitham mainib, et talle e-sigaretid ei meeldi, ning kuigi praegu neil mingeid väljakirjutatud reegleid pole, siis tulevikus tulevad ja nende kohvikutes ilmselt e-sigarette kasutada ei tohi.

Väga paljud aga ütlevad ka seda, et nad ei ole selle teemaga intensiivselt tegelenud. Viru keskuse juhataja Ants Vasara sõnul neil see suureks teemaks pole. «Ilmselt on Eesti inimesed viisakad ja teavad, kus sobib ja kus mitte,» räägib ta. «Kui aga peaks probleem tekkima, siis juhatatakse inimesed meie keskuse suitsetamiskohtadesse.»

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles