Sisukord
Arvamus
Postimees
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (35) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (8) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (4) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (1) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (5) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Toomas Loho: tasuta reise ei ole

4 min lugemist
FOTO: SCANPIX

Kesk­kriminaal­politsei narkotalituse juht Toomas Loho soovitab narkokulleriks tahtjail võrrelda lubatud tasu karistuseks määratud vangla-aastatega: kas see on ikka seda väärt, et kõik kaotada?

Tellijale Tellijale

Seda lugu ajendas mind kirjutama lootus, et kui kasvõi üks inimene tänu sellele artiklile ei lähe narkokulleriks, siis olen oma eesmärgi täitnud. Viimati palju kõneainet pakkunud juhtum, kus kaks noort naist tabati kokaiiniga Peruu lennujaamas, ei ole kahjuks ainulaadne. Samamoodi ei ole midagi uut ka narkokullerite värbamise taktikas.

Kunagi lauljana tuntud Mik­e Emelaid süüdistas keskkriminaalpolitsei kümne aasta eest kokaiini salakaubaveos Venezuelast Eestisse ja siit edasi Lääne-Euroopasse. Koos Emelaiga mõisteti kohtus süüdi ka tema abikaasa Vivian ja narkoketi rahastaja Tarvet.

03.07.2020 05.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto