Sisukord
Tartu
Postimees
08.04.2020
Hiina maskide tõhusus pole kindel Eesti VIDEO ⟩ Koroonahirmus on rongis hõre isegi tipptunnil Eesti lühiuudised GRAAFIK ⟩ Viiruse leviku täpsemaks ennustamiseks on vaja rohkem andmeid Põlised sordid saavad elujõudu Majandus Puusepp: taastumine võtab aasta või paar Majanduse lühiuudised Riigifirmade nõukogu liikmed jäävad palgatõusust ilma Välismaa Kreml kasutab koroonakriisi NATO mustamiseks Välismaa lühiuudised Loodus ja käitumine teevad meestest viirusepandeemias nõrgema soo Teadur Hiina Euroopa sidemetest: me näeme ainult jäämäe tippu Hiina mängib Euroopas suletud kaartidega Liisi Karindi: Baltimaades on märgata suuremat Hiina pehme jõu kasutamist Teadur: koostöö Hiinaga kõigutab Balkani ELi kurssi Arvamus Herman Kelomees: erakordne korruptsioonioht Margit Sutrop: soovitused rasketeks valikuteks Abituriendid: HTM tekitab kadunud aastakäigu Mart Laar: tulevikku otsides Martin Küüsmaa: ei arutule laenamisele! (3) Juhtkiri: Esimene Peking ja Kolmas Rooma Kultuur Kontserdikorraldajatele paistab tulevik tume Uuenduslik virtuaalruum kunstihoones Uus hingamine heas uues maailmas Sport Tantsuliit löödi kahte leeri, osa klubisid püüab eralduda Spordi lühiuudised Võrkpallinaiskonna uus peatreener nimetas esialgse koondise Tartu Uus lodjakoda võtab ilmet Jaan Naaber: kohanejad mõtlevad juba kriisijärgsele maailmale Laura Danilas: Z-generatsioon koroonakriisis Kodus karantiinis püsiv tartlane ei pääse parkimistrahvist (2) Tartu lühiuudised EÜS tegutseb tulemuslikult kultuurimõjurina Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Mitmekesised töötoad tõstsid laste õpihuvi

2 min lugemist
Ühes õpitoas said lapsed vee ning pidid retseptist järge ajama, mida sinna maitseks lisada. Pildil valavad tehtut õpetajale maitsmiseks 5. klassi õpilased Artur Karjagin (esiplaanil) ja Sander Meumers. FOTO: Margus Ansu

Õpetajad tunnevad oma õpilasi üldjuhul väga hästi. Täpselt on teada, kes ei viitsi tunnis kaasa teha ja kellel nagu polekski selle aine jaoks pead. Vahel saavad pedagoogid aga üllatuse osaliseks.

Tellijale

Raatuse kooli õpetajatel oli eelmise nädala lõpus võimalik oma õpilasi näha teistsuguses olukorras kui tavaliselt. Kohustusliku koolitunni asemel juhendasid nad vabatahtlikke õpitube ning laste reaktsioon oli tõeliselt üllatav.

«Poisid tegid kõik nii hoolsalt kaasa,» rääkis bioloogiaõpetaja Liivi Plint, kes näitas koos kolleegi Aive Hop­penstieliga huvilistele mikromaailma.

07.04.2020 08.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto