P, 28.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ons unistamine nõrkadele ja muiduleivasööjatele

Ott Karulin
Facebook Twitter
Comments
Mart Kangro kohting iseendaga.
Mart Kangro kohting iseendaga. Foto: Tarvo Varres

Kui tihti sa oled ülelastud tähtaega või mõne kohtumise tühistamist vabandanud sellega, et sul on hetkel väga kiire? Kuigi tegelikult oled üksi kodus ja pole veel voodist välja viitsinud tulla. Kui tihti sa tahaksid seda teha?

Mart Kangro lavastatud ja esitatud tüki «Waiting for tomorrow» tegelane on igatahes otsustanud siin ja praegu end välismaailmast ära lõigata. Kui kaua ta nii oma voodis tekiga võideldes vahetut suhtlust teistega vältida on suutnud, ei selgu – võimalik, et see on millegi uue algus või siis hetk rutiiniks saanud põgenemisest.

Polegi oluline, millal see hädavaledega trellitatud hubane kohting iseendaga algas või kaua kestab. Küll aga on oluline, et Kangro tegelane on selle hetke võtnud, sest kui sul on pidevalt kiire, et võimalikult edukalt vastata teiste ootustele, ei jäägi aega mõelda oma tahtmistele. Ei jää aega unistada.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles