K, 27.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Põrkeleevendi remont läheb kalliks maksma

Jaan Olmaru
, reporter
Facebook
Comments
Laupäeva öösel kella kolme paiku sõitis vastu raudteeviadukti 21-aastane Sergei. Politsei video järgi oli noormehe sõiduki kiirus õnnetuse hetkel 110 km/h.
Laupäeva öösel kella kolme paiku sõitis vastu raudteeviadukti 21-aastane Sergei. Politsei video järgi oli noormehe sõiduki kiirus õnnetuse hetkel 110 km/h. Foto: Margus Ansu

Laupäeva öösel puruks sõidetud Riia tänava raudteeviadukti põrkeleevendi taastamine läheb maksma vähemalt 10 000 eurot. Tekitatud kahju maksab kinni õnnetuse põhjustanud noormehe liikluskindlustusfirma.    

«Selle kordategemine läheb vähemalt 10 000 eurot. Loodame, et mitte rohkem,» pakkus Tartus liiklusmärkide korraldamise ja hooldamise eest vastutava OÜ KiirWarren.KL projektijuht Elar Kinsi.

Täpse kahju hindamiseks kutsutakse kohale põrkeleevendi paigaldanud ASi Teede REV-2 spetsialistid. Kinsi sõnul vaatas ka nende firma eile hommikul põrkeleevendi üle, kuid silmaga on kahju suurust keeruline hinnata.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles