Sisukord
Välismaa
Postimees
01.06.2020
Suur intervjuu ⟩ Kriis tõi esile selle, mis niigi olemas oli (28) Eesti Eesti lühiuudised Graafikud ⟩ Erakonnad elavad võlast võlga (4) Tänasest tohib jälle igasuguseid asju teha (8) Majandus Estraveli juht: jõudsime ajaloolisse äärmusesse Majanduse lühiuudised Majandusnäitajad viitavad, et enne paranemist läheb hullemaks Kütusefirmad tõstsid vaikselt bensiini hinda Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Lätil oli pandeemias Eestist rohkem õnne (10) PÕHJALA VAADE ⟩ Kas Rootsi ja Taani muutusid ihneks? Välismaa lühiuudised USAs vahistati üle tuhande protestija (1) Arvamus Juhtkiri: oleme roherongile hilinemas (4) Herman Kelomees: debatiduellid ja -duetid VÄITLUS ⟩ Kas von der Leyeni plaan on Eesti suhtes õiglane? (33) Marge Tänava: klassiruum hirmutab noori (3) Loretta Kruusimäe: oma kodu või hooldekodu? (3) Sergei Metlev: muuseum õilistab Kultuur «Novell on varmas tabama ja jäädvustama ka ajavaimu pisimaid virvendusi» Eesti novellikunsti visiitkaart Sport Reportaaž ⟩ Rattaproff Norman Vahtra päästis Postimehe ajakirjaniku Spordi lühiuudised Suvine korvpallihooaeg algas efektselt Tartu Kudemisrändel latikas meelitab Emajõe kaldad kalastusturiste täis (1) Eili Arula: andke aega amortiseeruda Mari-Liis Pintson: üks õhupall koroonaaja tõelistele kangelastele Tartu lühiuudised Linnapea: kriisi mõju linnaeelarvele pole ränk, vaid mõõdukas Tammeka naiskond võttis meistriliigas vastu kaotuse Jaani kiriku terrakotade read täienesid paarikümne kujuga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Baltimaid seob põhjalaga ka tööränne

4 min lugemist
Silja Borgarsdóttir Sandelin. FOTO: Norden

Soome noorpoliitikute sõnul seob Eestit, Lätit ja Leedut Põhjamaadega eelkõige Läänemeri, kuid tänapäeval üha enam ka tööränne.

Tellijale Tellijale

Oktoobri lõpus toimunud Põhjamaade tippkohtumise eel tekitas furoori Taani parlamendiliikme ja endise Taani Põhjamaade koostöö ministri Karen Ellemani arvamusavaldus, kus ta leidis, et Põhjamaade poliitilised koostööorganid on vaid kallid ja ebaefektiivsed kohviklubid, mis tuleks kinni panna. Hiljem kinnitas Elleman, et soovis niimoodi algatada arutelu, mille tulemusel leitaks efektiivsemaid tegutsemisviise. Postimees rääkis Põhjamaade tulevikust selle tulevaste otsustajate, Põhjamaade Noorte Nõukogu liikme Henrik Nyholmi ja selle äsja ameti maha pannud presidendi Silja Borgarsdóttir Sandeliniga.

Milles seisneb Põhjamaade ja Balti riikide koostöö tähtsus teie kui noorte jaoks ning millisena Põhjamaades Balti riike üldse nähakse?

30.05.2020 01.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto