Sisukord
Tarbija
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (20) Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (3) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (99) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (13) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (4) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (14) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (4) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! (1) Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tee ise esimene samm

5 min lugemist
Perekond Suur eelmisel aastal Valgamaa suurperede jõulupeol: vasakult pereema Alla, süles Haily (1,6 a), pereisa Kristo, Stefi (13) ja all vasakult Keneth (7) ja Marcus (11). FOTO: Erakogu

Iga inimene tahab olla armastatud. Eriti tugev on see soov jõulude ajal. Ootame, nagu peaks juhtuma mingi ime, aga seda ei pruugi juhtuda, kui me ise sellele kaasa ei aita. Loota, et purunenud klaas iseenesest terveks saab, on lihtsalt rumal.

Tellijale Tellijale

Perekeskuse Sina ja Mina psühholoogi Ene Raudla sõnul ei peaks jõulude ajal mitte süüdistama, vaid tunnistama oma vigu ja mõtlema, kuidas edasi.

«See on vaikuse, aga ka uuenemise aeg. Inimesed peaksid unustama argipäevade askeldused, vaatama enda sisse ja mitte tormama mööda kaubanduskeskusi. Tuleks püüda andestada tehtud vead nii iseendale kui ka teistele,» räägib ta.

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto