L, 10.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Rivo Veski: prostitutsioon Sõle tänavas

Rivo Veski
Facebook Twitter
Comments
Rivo Veski
Rivo Veski Foto: Jelena Rudi

Maailma vanima ameti esindajad ei ole kuhugi kadunud. Tallinnaski on kohad, millel kurikuulus maine juures ehk kus ka päise päeva ajal võib n-ö õnnetu õnnelikuks saada.

Sõle tänava Säästumarketi parkla ja selle kõrval paiknevate tanklate ala on koht, mis öisel ajal elama hakkab. Piirkonnas toimuvast on teadlik ka politsei ning seda on korduvalt kirjeldanud enamik Eesti päevalehti. Ometi pole leitud moodust, kuidas nende inimeste ahelast, kes sinna kogunevad sooviga osta, müüa või vahendada, kõige nõrgemat – müüjat – kaitsta.

On selge, et naised omal initsiatiivil parklas toimuvat töös ei hoia. Seda pilti kinnitas Postimehe portaali tallinn­city.ee käik Sõle tänavale, kus pooleteise tunni jooksul märkasime öises ja muidu inimtühjas parklas vähemalt kaht Soome numbrimärgiga sõiduautot. Peale nende elavat taksoelu ja aeg-ajalt parklast läbi põikavaid, hoogu aeglustavaid kohalikke.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles