L, 28.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kullamaias sarivaras pandi vangi

Risto Berendson
, reporter
Kullamaias sarivaras pandi vangi
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Vana foto pani sarivaras Martin Unga kuriteo ülestunnistamisel ümber mõtlema – sellel 2011. aasta pildil näitab mees uurijaile üht vana hoonet, kus ta oma vargusteks kasutatud jalanõusid peitis.
Vana foto pani sarivaras Martin Unga kuriteo ülestunnistamisel ümber mõtlema – sellel 2011. aasta pildil näitab mees uurijaile üht vana hoonet, kus ta oma vargusteks kasutatud jalanõusid peitis. Foto: kohtuarhiiv

Varas näppas politsei nähes olulise asitõendi – oma hiljuti soetatud «tööjalatsid».

Politseinik vaatas jahmatusega pealt, kuidas sarivaras Martin Unga (27) kuriteo asitõendi otse tema silme alt ära virutas ja kogu hingest jooksu pani. Mehe jaoks oli see asitõend – hiljuti poest ostetud uued jalanõud – elu ja surma küsimus. Veidi varem oli ta samu jalatseid kandes Sakus Pähklimäe teel tühjaks teinud järjekordse eramu.

Need jalanõud oli asitõend, mis Ungat kuriteokohaga füüsiliselt sidus. Seda, et politseil on tema vastu palju enamat kui need jalanõud – millega mehel muuseas õnnestuski plehku panna –, ta toona veel ei teadnud.

Märksõnad
Tagasi üles