Sisukord
Tartu
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (9) Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (1) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (53) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (2) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (2) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (7) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (3) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Invavahendite laenutus läks kaotsi

1 min lugemist
FOTO: Repro

Eile hommikul sai toimetus telefonikõne ühelt invatarvikute laenutuse kliendilt, kes ütles, et pärast Idaringtee valmimist on väga keeruline üles leida Ringtee 1 asuva laenutusfirma teeotsa. Ühtki abistavat märki või viita pole Idaringteele pandud.

Tellijale Tellijale

Kõnealuse ettevõtte Itak klienditeenindaja Liia Kivimets ütles, et tõepoolest valmistab nende juurde jõudmine varasemast suuremaid raskusi ja mõned eakamad naisterahvad keelduvadki sellist seiklemist ette võtmast.

Kivimets ütles, et on suur vahe, kas sõita Ringtee tänavale või Ringtee 1 maja juurde. «Kõige selgem on tulla Võru-Aardla ristmiku poolt postimajast mööda, siis viaduktile ja siis hoida paremale. Kui Turu tänava poolt tulla, jääme vasakule, aga hoida tuleks hoopis paremale. See teebki segadust,» rääkis Kivimets. «Võiks olla mõni suunav silt.»

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto