Sisukord
Tartu
Postimees
07.04.2020
Välistööjõu kärpimise plaan räsib peale põllumajanduse ehitust ja tööstust (20) Eesti Viirusanalüüsid jätavad küsimused õhku Eesti lühiuudised Mask võib anda võltsi turvatunde Lahutatud vanemad jäävad eriolukorras laste jagamisel hätta Koroonahirm kiirendas postiringi tunni võrra Majandus Töötuid tuleb esialgu juurde tasapisi Töötasu hüvitisele joosti tormi Majanduse lühiuudised Tallinki uue laeva ehituse algust tähistati videopeoga Autotööstust ähvardab ajaloo suurim kriis Välismaa ELi tööhõiverahastu Eestit esialgu ei huvita Välismaa lühiuudised KOHALIK VAADE. Serbia valitsus võitleb viiruse asemel ajakirjanikega Koroonaviirus sundis Boris Johnsoni haiglavoodisse Arvamus Juhtkiri: maskid ja testid Aimar Altosaar: solidaarsuspuudest Veikko Maripuu: kelle häda on suurem? Ove Sander: kitsa ringi matused eriolukorras järgivad piiranguid Andres Herkel: ärge loovutage kontrolli Kultuur Tühjuse poeesia 2: Veronika Kivisilla (1) Uus rakendus lubab revolutsiooni videovaatamises ARVUSTUS. Moraalsed värdjad nunnuäris Sport Janar Talts: köögipoolt korras hoida on palju raskem kui mängida ERRi spordiboss Rivo Saarna: erameedia tegi olümpiaõigusi omandades vea Tervis Psühholoogiliselt pingeline eriolukord rõhub vaimsele tervisele Tervise lühiuudised Tartu Ärajäetud reiside eest raha tagasi saamises valitseb segadus Artur Kuusi karikatuur: kuidas lapsed lasteaeda saata. Linn lükkab investeeringuid edasi, palkade kallale veel ei lähe Päästjaile teevad muret kulupõlengud ja rahvakogunemised Marju Lauristin nihutas ja nihutab piire ühiskonnas ja inimestes, aga pani tudengi ka punastama Tartu Agro läks 1,2 miljoni euro pärast kohtusse Eesliinil patrullpolitseinik Timo Reinthal arvestab võimalusega, et võib nakatuda Meelelahutus Koomiks Sudoku
Postimees digipakett
Postimees digipaketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli digipakett

Vaksalis kohtab nõutust

1 min lugemist
Elron saatis Tartu raudteejaamale vigase sõiduplaani. Kuuldes, et seal on valed andmed, saatis firma uue plaani, kuid ka see vajas parandamist. FOTO: Kalle Kulbok

«Inimesed käivad kogu aeg uurimas, kuhu minna ja mida teha. Paistab, et reisijatele on Elroni tulek väga keeruline,» märkis Tartu raudteejaamas asuva kioski müüja ja infotöötaja Auri Keerd.

Tellijale

Viimastel päevadel on ootesaali kahte kohta üles saanud rongide saabumis- ja väljumisajad koos platvormi numbriga. «Ise tegime ja Kalle Kul-bok printis välja,» rääkis Auri Keerd.

Rongisõidu küsimustes tihti linlaste kaitseks välja astunud Kulbok sõnas, et Elron saatis vaksalisse kahel korral Tartu sõiduplaanid, kuid mõlemal juhul ei vastanud nendesse trükitud teave tõele. Vigu esines alates saabumis- ja väljumisaegadest kuni selleni, millisel teel rong Tartu vaksalis peatub. «See on juba kuritegelik hooletus ja lohakus,» leidis Kulbok. Samuti oli sõiduplaan trükitud väga väikeses kirjas, samal ajal kui Elroni logo oli paberil hiigelsuur.

06.04.2020 07.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto