Sisukord
Eesti
Tänane leht
29.09.2020
Dokseriaali autor: laevad lihtsalt ei upu, kui keres pole auku (27) Eesti Kurm: kinnimätsimise püha üritus ei lõpe (14) PM ROOTSIS ⟩ Auk laevakeres – ja senises tões (2) Estonia huku uurimiskomisjoni liige ei usu kokkupõrget laevaga (31) Eesti lühiuudised Parvlaeva Estonia hukku hakatakse uuesti uurima (9) Estonialt pääsenu: kuulsin kriipimist ja nägin laeva kõrval suurt kogu (12) Filmimeeskonda vapustas augu suurus Majandus Suurim puithoonete tootja: see, mis majaturul toimus, oli kõva jama Välismaa USA VALIMISED 2020 ⟩ Maksudega sahkerdamine võib heidutada Trumpi toetajaid (12) Välismaa lühiuudised Mägi-Karabahhis jätkus verevalamine (9) Arvamus Ülle Harju: valupunkt riigikogu peeglis (1) Edward Lucas: vaakumisse langedes (1) Aimar Ventsel: kuhu on kadunud «teie»? (1) Tarmo Soomere: tuleviku võti on elektrijaam minu aias (2) Mait Klaassen: teadlaste ründamine on kohatu (1) Ene-Margit Tiit: seaduste tähendus kriisi ajal Urve Palo: viie miljardi küsimus REGIONAALARENG ⟩ Tiit Kask ja Ain Hinsberg: Eesti turismiregioonid pole pärast koroonaaega enam endised REGIONAALARENG ⟩ Heli Tooman, Marit Piirman ja Gea Kammer: koroonaajastu turismiharidus turismi päästmas REGIONAALARENG ⟩ Karmen Paju: turismikorralduse tasandid tuleb ringi jagada REGIONAALARENG ⟩ Garri Raagmaa: Eestis on turismi arenguks ruumi Kultuur Kui sillerdav vesi võtab hinge Intervjuu ⟩ Märt Avandi tahab teatriga inimesi muuta Sport PM PARIISIS ⟩ Pidu katku ajal: milline näeb välja koroona-ajastu tippvõistlus Euroopa metropolis? Heitealad Eestis: medalid ja suured traditsioonid versus lühike pink Tervis Tervise lühiuudised Neuroloog räägib, mis põhjustel kimbutavad Eesti inimesi peavalud ja kuidas neist võitu saada Meelelahutus Koomiks Sudoku

Aasta suurim pistis

4 min lugemist
Tiit Elias FOTO: Internet

BMW X5 M50 on ägedam, rajum ja sportlikum versioon populaarsest linnamaasturist. Ka palju kallim kui tavamudel, täisvarustuses maksab M50 123 000 eurot. Salongist seda autot ei osta, tuleb eraldi tellida, ja Eestis saavad seda endale lubada vähesed. Rimi endine projektijuht Tiit Elias aga just selle mudeli eelmisel aastal endale tellis. Polnud vaja isegi liisingut, sest kui on raha, võid selle ju lihtsalt välja osta.

Tellijale Tellijale

Elias armastabki kalleid asju. Armani, Jacob Cohën ja Hermès, see on tema stiil. Ka nooblid restoranid, nagu Ribe, Tchaikovsky või Põhjaka – kõik need on Eesti parimate restoranide esikümnes.

Elias armastab ka Alpi suusakuurorte ja ikka mitu korda aastas, olgu siis Chamonix, Val d’Isère või Ischgl. Viimane koht on näiteks tuntud oma kurikuulsate afterparty’dega, kus käivad esinemas sellised staarid nagu Pink, Beyoncé, Rihanna ja Kylie Minogue. Kõik see kokku on ilus, ahvatlev ja muidugi väga kallis. Kui saad seda endale lubada, siis pole probleemi. Kui aga ei saa, siis algab hoopis teine teema.

28.09.2020 29.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto