Sisukord
Arvamus
Postimees
11.07.2020
FOTOD JA VIDEO ⟩ Riskiallikas ei ole elektritõukeratas, vaid inimene (13) Eesti Priit Hõbemägi on valmis minema kultuurikomisjoni vastu kohtusse Eesti lühiuudised Vanglamüüri lammutamine tõi hea üllatuse Kriis suunamudijaid ei murdnud (2) Majandus Analüüs: Tallink kaotas üle kahe miljoni reisija (2) Apple’i aktsia ralli teeb murelikuks, analüütikud soovitavad siiski osta (1) Välismaa AJA PEEGEL. Tunnistajad vaikivad seni Srebrenica ohvrite matmispaikadest Välismaa lühiuudised Arvamus Mihkel Kunnus: hukkamine e-kohtus (5) President Kanye West (3) Tagasihoidlik töörügaja Linnapea salarelv 111 päeva sisekaemust Juhtkiri: tõuksisõit pole lapsemäng (1) Tühista või saa tühistatud: avalikust arutelust sotsiaalmeedia ajastul (2) Sport MMA-eksperdid Vallo Hannus ja Ari Matti Mustonen lahkavad UFC suurt peamatši Ville Arikese kolumn: spordimaailm, mida me veel ei tundnud Tiidrek Nurme andis kogu oma elu jooksmisele (3) Merendus Täna algaval Muhu väina regatil suuri pidusid ei tule Merenduse lühiuudised AK Põhjala võlud ja valud: vana kummitehas võidetakse inimestele tagasi Arter Laevandusjuht Kadri Land: Tundub, et põdesin koroonat juba aasta algul Eesti jälle esirinnas! Mets kaob, mis mühiseb (49) Õiguspsühholoog Talis Bachmann: kui on ainult sõna sõna vastu, siis ei tohiks süüdi mõista (5) Põhjala võlud ja valud: vana kummitehas võidetakse inimestele tagasi «Väina tuled see aasta?» Romantikadisainer – ongi selline amet? Mis on saanud rahvaautost? Škoda Octavia sõiduproovis püüame saada jälile (1) Kuidas voltida periskoopi? Huawei täiustas parimat kaameratelefoni Esimene rokifestival tähistas totaalset vabanemist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Raino Paron: e-residendid meie eduks

3 min lugemist
Raino Paron FOTO: SCANPIX

Vandeadvokaat Raino Paron kirjutab, et Eesti on varemgi ebatavaliste ideede rakendajana tuntust kogunud. Võiksime kasutada oma e-lahendusi selleks, et meid huvitavaid inimesi ja ettevõtteid Eestiga siduda.

Tellijale Tellijale

Olukorras, kus riigid võistlevad ettevõtluskeskkonna parandamise ja ettevõtete jaoks sobiva keskkonna loomise pärast, on üks võistlusalasid ka uuenduslikud ideed. Võistlus heade ideede pärast on Eestis olnud päris populaarne ning ka riik ise on seda mitmesuguste algatuste kaudu toetanud ja rahastanud.

Sügisel pakkus Sten Tamkivi välja «nipi Eesti paisutamiseks»: et Eesti kui üks e-riigi pioneere võiks kehtestada e-kodakondsuse (või e-residentsuse). Kuigi seda mõtet on siin-seal käsitletud, ei ole seni välja pakutud ühtset ideed, milliseid teenuseid või hüvesid e-kodakondsuse või e-residentsusega seoses võiks pakkuda.

10.07.2020 11.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto