Sisukord
Tartu
Postimees
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (35) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (8) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (4) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (1) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (5) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Elva treener kasvatab olümpialasi

2 min lugemist
Olümpia eelõhtul tegi treener Rein Pedaja (esiplaanil) Elvas Vaiksel järvel noorte tulevikulootustega suusatrenni. 34 aastat Elvas noori sportlasi juhendanud treeneri õpilastest on olümpiale pääsenud viis, kellest neli läheb juba homme olümpiastarti. FOTO: Kristjan Teedema

Suusatreener Rein Pedaja on spordifenomen. Tema õpilaste hulka kuulub viis olümpial osalenud sportlast, kellest neli astuvad laupäeval Sotšis võistlustulle.

Tellijale Tellijale

Indrek Tobreluts ja Roland Les­sing on Eesti kõige tuntumad laskesuusatajad. Neid kahte ei ühenda aga ainult head tulemused spordimaailmas, vaid ka see, et nad mõlemad on treeninud Elvas Rein Pedaja käe all.

Homme algavatel olümpiamängudel osaleb 25 Eesti sportlast, nendest tervelt neli on oma karjääri alustanud Pedaja suusatrennis. «Noori motiveerib väga, et Elvast on edukaid laskesuusatajaid. See ongi üks näitaja, mis paneb trenni tulema. Indrek (Tobreluts), Roland (Lessing) ja Kauri (Kõiv) käivad igal suvel koos noortega trennis,» ütles Pedaja.

03.07.2020 05.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto