Sisukord
Tarbija
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (4) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (4) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kassid eelistavad kõlisevat hiirt

5 min lugemist
Kui poodi ilmusid rotid, tõi Natalja Zarzitskaja kodust kaasa oma sõbra Kiska, kes poodi jäigi. Kõrge ea tõttu Kiska enam täiskohaga ei tööta, kuid temast on poetöötajatele palju rõõmu. FOTO: Peeter Langovits

Toakassid vajavad korralikku varustust, sealhulgas mänguasju – kassipoja mänguasjade stardikomplektis peavad olema vähemalt pallikesed, suletutid ja hiirekesed.

Tellijale Tellijale

«Kui me kassi võtame, teeme palju kulutusi: tuleb osta tualetitarbed, liiv, ronimispuu, toit ja mänguasju, sest kui kiisul on üksi igav, hakkab ta ulakusi tegema,» ütleb kogenud kassikasvataja, ühtlasi kassikasvatajate liidu Felix juhatuse liige Natalja Zarzitskaja.

Tubane kass kipub pahatihti laisaks ja paksuks minema, kuid seda saab vältida, kui talle piisavalt tubast tegevust pakkuda. Ronimispuu peaks kodus kindlasti olema – et kass saaks piisavalt turnida, hüpata, end venitada ja küüsi teritada. Kuid lisaks tuleb osta või ise valmistada mänguasju, mis aitavad kassil füüsilist vormi hoida.

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto