Sisukord
AK
Postimees
30.05.2020
Edgar Savisaar: Ärge mind kiusake Jüri Ratasega, heldekene! Eesti Tavatu aja eksam kulges tavapäraselt Eesti lühiuudised Väike langus juhatab sisse suure kukkumise Lühimajutus on omanikule kerge tulu, naabritele põrgu (1) Majandus Apple on taas kõige väärtuslikum ettevõte Börsifirmade tulemused – torm tõuseb (1) Välismaa Rassismivastased rahutused levivad üle Ühendriikide (5) Välismaa lühiuudised Hiina kuulutas Hongkongi autonoomiale surmaotsuse Arvamus Dr von der Leyeni raviplaan Bolti uus verstapost Trump sattus Twitteri-sõtta Ajakirjanduse päästetiim Henri Zeigo: kui 2+2 hakkab rahakotile Juhtkiri: asi polegi ju üldse maasikates (1) Sport Tänak paneb autospordiliidu rallile õla alla, võistluse nimisponsoriks saab DirtFish (1) Henry Lääne kolumn. 55 sendiga Juventuse nanoosanikuks Koroonaigavus ajas eestlanna kõiki Tartu tänavaid läbima Vangivalvuri vangistus ehk põgenemine Aafrikast Merendus Teistmoodi purjesuvi – rohkem merd ja vähem pidu Merenduse lühiuudised Tallinn Lühimajutus on omanikule kerge tulu, naabritele põrgu (1) AK Clint Eastwood – 90 Kriitik soovitab: neid Eastwoodi filme vaata tema sünnipäeval Aune Valk, Raul Eamets: kelleks saab sel sügisel kooliteed alustav laps? Vahur Laiapea: Haamerite lapsed Jelena Skulskaja: kuidas siis nüüd ilma karantiinita edasi elada? Peeter Espak: vanade sumerlaste vabadussõda EKI keelekool: e-elust E-Eestis Video ⟩ Kunst sinu ümber. Uku Sepsivart – skulptor, kes töötab koos loomadega «See on iga kirjaniku kohutav saatus, et igaüks võib teda uurida» Vikerkaar loeb. Halastamatult lihtne elu Praht, linn ja filmirežissöör ehk Rainer Werner Fassbinder 80 Juurikas. Oh maasikas, magus mari! Juurikas. Lennuliiklus Universumis on taastumas (1) Arter Pandeemia lõi uue maailma. Milline see on? «Sa ei saa ju lindudele öelda: poisid, tehke seda liigutust nüüd uuesti!» (1) Justin Petrone kolumn: Heidi ja Klaus Privaatsete mullide fotopäevik maailma veerelt Rabarberiga retrolainel: saiavorm ja mannavaht Säästlik perepaat sportliku matkapaadi maski taga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Negative Creep

6 min lugemist
FOTO: SCANPIX

Seattle’i raadiojaama KXRX-FM tuli 8. aprilli hommikul üks imelik telefonikõne. Helistajaks oli keegi elektrik ja tal oli teatada järgmist: leidsin just surnud Kurt Cobaini. Raadiojaama inimesed ei teadnud, mida selle uudisega peale hakata, kuna profiili järgi polnud nad ­uudistejaam, kuid nad ütlesid selle siiski välja.

Tellijale Tellijale

Elektrik oli tulnud Cobaini Seattle’is asuvasse koju elektrijuhtmeid kontrollima, kuid leidis hoopis endale jahipüssist kuuli pähe lasknud Cobaini, kes oli enda kõrvale jätnud avatuna ka Washingtoni osariigis välja antud autojuhiloa. Politsei tuvastas kuulsa muusiku näpujälgede põhjal.

27-aastane Cobain oli olnud ligi nädala teadmata kadunud ja ei reageerinud telefonikõnedele. Elusana nähti teda viimati 31. märtsil, kui ta pärast paari päeva ühest Los Angelese taastusravikeskusest lahkus. Või tegelikult nägi teda viimati hoopis üks sõber, kellelt Cobain laenas jahipüssi, kuna ta olla oma valdustes näinud ringiluusijaid. Relva oli tal hädasti tarvis, sest mõni nädal tagasi oli politsei ta elukohas läbiotsimise käigus konfiskeerinud neli tulirelva. Millised olid Cobaini viimased päevad, ei tea täpselt keegi. Mõned räägivad, et ta olevat Seattle’is ringi luusinud, segase olekuga, mingisugune imelik paks vammus seljas.

29.05.2020 30.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto