Sisukord
Arvamus
Postimees
30.05.2020
Edgar Savisaar: Ärge mind kiusake Jüri Ratasega, heldekene! Eesti Tavatu aja eksam kulges tavapäraselt Eesti lühiuudised Väike langus juhatab sisse suure kukkumise Lühimajutus on omanikule kerge tulu, naabritele põrgu (1) Majandus Apple on taas kõige väärtuslikum ettevõte Börsifirmade tulemused – torm tõuseb (1) Välismaa Rassismivastased rahutused levivad üle Ühendriikide (6) Välismaa lühiuudised Hiina kuulutas Hongkongi autonoomiale surmaotsuse Arvamus Dr von der Leyeni raviplaan Bolti uus verstapost Trump sattus Twitteri-sõtta Ajakirjanduse päästetiim Henri Zeigo: kui 2+2 hakkab rahakotile Juhtkiri: asi polegi ju üldse maasikates (1) Sport Tänak paneb autospordiliidu rallile õla alla, võistluse nimisponsoriks saab DirtFish (1) Henry Lääne kolumn. 55 sendiga Juventuse nanoosanikuks Koroonaigavus ajas eestlanna kõiki Tartu tänavaid läbima Vangivalvuri vangistus ehk põgenemine Aafrikast Merendus Teistmoodi purjesuvi – rohkem merd ja vähem pidu Merenduse lühiuudised Tallinn Lühimajutus on omanikule kerge tulu, naabritele põrgu (1) AK Clint Eastwood – 90 Kriitik soovitab: neid Eastwoodi filme vaata tema sünnipäeval Aune Valk, Raul Eamets: kelleks saab sel sügisel kooliteed alustav laps? Vahur Laiapea: Haamerite lapsed Jelena Skulskaja: kuidas siis nüüd ilma karantiinita edasi elada? Peeter Espak: vanade sumerlaste vabadussõda EKI keelekool: e-elust E-Eestis Video ⟩ Kunst sinu ümber. Uku Sepsivart – skulptor, kes töötab koos loomadega «See on iga kirjaniku kohutav saatus, et igaüks võib teda uurida» Vikerkaar loeb. Halastamatult lihtne elu Praht, linn ja filmirežissöör ehk Rainer Werner Fassbinder 80 Juurikas. Oh maasikas, magus mari! Juurikas. Lennuliiklus Universumis on taastumas (1) Arter Pandeemia lõi uue maailma. Milline see on? «Sa ei saa ju lindudele öelda: poisid, tehke seda liigutust nüüd uuesti!» (1) Justin Petrone kolumn: Heidi ja Klaus Privaatsete mullide fotopäevik maailma veerelt Rabarberiga retrolainel: saiavorm ja mannavaht Säästlik perepaat sportliku matkapaadi maski taga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Raul Rebane: seisukoht

3 min lugemist
Raul Rebane FOTO: Elmo Riig / Sakala

Endine ETV programmijuht Raul Rebane põhjendab, miks ta ei pea eriti mõttekaks suurejoonelise uue venekeelse kanali loomise ideed, küll aga saaks soovi korral midagi ära teha eetri­ruumiga ERRi programmis.

Tellijale Tellijale

Iga kriisi ajal hakatakse aktiivselt ideestama venekeelseid kanaleid, ka praegu. On ettepanekuid teha neid üle Eesti, üle Balti riikide ja ka üle Euroopa. Jätan siin kõrvale intellektuaalselt huvitava, aga praktiliselt ilmselt teostamatu Golos Jevropõ (Euroopa Hääl) idee ega peatu pikalt ka Balti venekeelse ühiskanali tegemisel.

Põhjuse selleks annavad paar lihtsat küsimust: mis ülesannet see kanal peab täitma ja kust saadakse vaatajad? On ettekujutus, et teeme kanali, siis see hakkab rääkima ­õiget juttu, inimesed vaatavad seda, saavad targaks, hakkavad õigesti käituma ja meie probleemid on lahendatud. Kanali tehniline tegemine on raha olemasolul kõige lihtsam, kõik muu väga keeruline.

29.05.2020 30.05.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto