Sisukord
Sport
Postimees

Teadmatus takistab otsustamist

3 min lugemist
Esialgu pole teada, kas Darko Ivanovic jätkab Pärnu peatreenerina ja Vladimir Krisevitš mängijana. FOTO: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Korvpalli Eesti meistriliiga veerandfinaaliga piirdunud klubide juhid räägivad nagu ühest suust, et stipendiumite maksmise keelustamisest tekkinud segaduse ja teadmatuse tõttu ei saa nad veel teha uueks aastaks selgeid plaane. Samas ollakse veendunud, et vaatamata ebakindlale tulevikule jätkatakse meistriliiga tasemel mängimist – omaette küsimus on aga, milliseks kujuneb meeskondade tase.

Tellijale Tellijale

Kõige helgem näib tulevik põhiturniiril 6. koha saanud, ent veerandfinaalis Rakvere Tarvale kaotanud Pärnu meeskonnal. Aastaid rahapuuduses virelenud ja ühe hooaja projektide najal tegutsenud klubile pani õla alla Pärnu Sadam. Kolme aasta jooksul toetatakse meeskonda viiekohalise summaga. Ja kuigi Pärnu klubi juht Mait Käbin ei soovinud summat täpsustada, tunnistas ta, et see jääb viiekohaliste arvude ülemisele poolele.

«Uue toetaja lisandumine lubab meil meeskonda paremini komplekteerida ja püüda kõrgemaid eesmärke,» sõnas Käbin. «Räägime ka seniste toetajatega, ehk näeb neist mõni selles valguses võimalust ka oma panust suurendada. Loodan saada pildi selgemaks juuni alguseks.»

13.07.2020 14.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto