E, 5.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Staarid võistlus­rajal

Facebook Twitter
Comments
Vapper naine: «Meeleheitel kodupere­naiste» staar
 Teri Hatcher valmistub
 Los Angelese külje all Malibus triatloni esimeseks alaks,
 ujumiseks.
Vapper naine: «Meeleheitel kodupere­naiste» staar Teri Hatcher valmistub Los Angelese külje all Malibus triatloni esimeseks alaks, ujumiseks. Foto: SCANPIX

Jooksmine on üks staaride lemmikalasid. Eriti meeldib kuulsustel end proovile panna selle kõige rängemas variandis, maratonijooksus. Nii lõpetas kunagine «Rannavalve» staar Pamela Anderson mullu New Yorgi maratoni ajaga 5:41.03 (45 523. koht). Andersoni sõnul meenutas kurnav ettevõtmine talle kohati lausa sünnitamist. Pärast jooksu puhkas ta voodis, jääkotid jalgadel.

Näitlejanna Katie Holmes osales 2007. aastal samal maratonil ning läbis raja pisut kiiremini, ajaga 5:29.58. Holmesi sõnul on ta alati armastanud joosta ja sedasi ka beebikilodest lahti saanud. Kui üldarvestuses jäi Holmes 34 300. kohale, siis naiste arvestuses oli ta 10 469. lõpetaja, kaotades esimesele naisele kolme tunni ja kuue minutiga. Jooks ei kurnanud teda nõnda nagu Andersoni: juba samal õhtul võis teda näha kontsadel tollase abikaasa Tom Cruise’i filmi esilinastusel.

Aasta hiljem läbis New Yorgi maratoni ka Kanada näitleja Ryan Reynolds, kes on tuntud näiteks filmist «Elusalt maetud» või komöödiasarjast «Kaks poissi, tüdruk ja pitsabaar». Seda, et ta päriselus sugugi vaid pitsasid sisse ei vohmi, näitab ka Reynoldsi lõpuaeg 3:50.22, millega ta teenis 9796. koha, kaotust võitjale tund ja 42 minutit. Reynoldsil oli joostes üllas eesmärk: ta soovis koguda raha Parkinsoni tõve käes kannatajatele.  

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles