E, 25.09.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tallinna TV koondas uut kanalit tegema asunud tootmisjuhi

Tiina Kaukvere
Facebook
Comments
Tallinna TV.
Tallinna TV. Foto: Priit Simson

Postimees kirjutas hiljuti tegevusloa saanud ettevõttest Kanal 8 Grupp, mille juhatuse liige on Tallinna TV (TTV) keskerakondlasest tootmisjuht Artur Granström. TTV juhatus kuulis ajakirjandusest uudist ning otsustas Granströmiga töösuhted lõpetada.

«Kas te kujutate ette, et inimene saaks töötada korraga juhtival kohal kahes kanalis?» küsis TTV juhatuse liige Toomas Lepp. Lepa sõnul oli koondamise ajend Granströmi plaanid uue kanaliga. «Kahjuks lugesin sellest ajakirjandusest. Televisioon võib olla küll selline valdkond, kus inimesed töötavad korraga erinevates kanalites – operaatorid ja režissöörid näiteks. Tavaliselt juhid ei tööta, aga oleneb ka töölepingust,» lisas Lepp, kes kinnitas, et on ise pigem liberaalne, kui inimesed oma plaanidest rääkima tulevad. «Granström midagi sellist ei teinud. Kui me kõik lugesime seda ajalehest, tundus see meile kummalisena. Kuna tema töökoht oligi juba tegelikult kaotatud, kujunes otsus nii välja,» lisas Lepp.

Ta ütles, et TTV nõukogu otsustas juba eelmisel aastal peaprodutsendi ametikoha koondada, aga töölepingu järgi on Granström endiselt peaprodutsendi kohal. «Tööl on olnud kiire ja leping jäi lihtsalt vormistamata,» põhjendas Lepp.

Facebook
Comments

Märksõnad

Tagasi üles