Sisukord
Sport
Postimees
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (35) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (8) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (4) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (1) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (5) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tobreluts: soovid šnitslit, aga raha on vaid leiva jaoks

2 min lugemist
Indrek Tobreluts otsustas veel aastakese tippspordis olla ning sellega noori laskesuusatajaid aidata. FOTO: Aldo Luud / Õhtuleht

Eesti laskesuusakoondisel on peatreener või treener-koordinaator või kuidas iganes Janno Prantsi ametinimetus kõlab, kuid kõik muu on lahtine – pole määrdetiimi ega lasketreenerit, neid veel otsitakse. «Nagu ikka,» muigas koondise liider Indrek Tobreluts. «Tegutseme säästurežiimil. Tahaks šnitslit, aga raha on vaid leiva jaoks.»

Tellijale Tellijale

Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni peasekretär Kristjan Oja kirjeldas mitteroosilist olukorda: «Eelarve väheneb oluliselt. Lihtne oleks tegevust kärpida, aga seda ei saa teha. Miinimumprogramm tuleb täita, seega otsime raha juurde.»

Otsimine käib igal rindel. Määrdetiimist on alles üks mees, kellega pole siiski veel lepingut. Kahte oleks juurde vaja. «Tahame leida tipptasemel asjatundja, kes koolitaks meie hooldemehed välja, ja palgata tiimi ka kolmanda liikme.»

03.07.2020 05.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto