Sisukord
Eesti
Tänane leht
21.09.2020
Ukraina kogukonda häirib venestamine (5) Eesti Hoolimata vanusest on paljudel suva: pidu ei jää pidamata ka katku ajal Koroonaviirusega nakatumise tase jõudis aprilli alguse tasemele Kiik: Eesti elanikkonna suudaksime ära vaktsineerida kõige varem aasta pärast Eesti lühiuudised Haigla täielik nakkusohutus jääb raha taha Riigireform ja eelarve kohtuvad riigikogus Maailmakoristajad keskendusid Eestis tänavu konidele Majandus Riigi maaelulaen aitab neid, keda pangad ära põlgavad Majanduse lühiuudised Maksupetturi rekast leiti viimase aja suurim salasuitsude last Välismaa Välismaa lühiuudised Türgi küsimus pidurdab Minski võimurite karistamist Vakants ülemkohtus muudab USA valimisvõitluse ärevaks Arvamus Juhtkiri: viirused tungivad peale Raul Ranne: kui kunst, raisk, käib üle jõu Jaak Uibu: arengustrateegia «Eesti 2035» Toomas Asser: doktoriõppe reformi mõju ulatub ülikoolist kaugemale Marica Lillemets: kuidas pidada Eesti riiki? Kaspar Kurve: paneks hoopis lageraied referendumile? HARIDUS JA TEADUS ⟩ Triin Toomesaar: koolikiusamisest ei saa jagu kampaania korras HARIDUS JA TEADUS ⟩ Kätlin Konstabel: kus õpitakse ja õpetatakse kiusamist? HARIDUS JA TEADUS ⟩ Mihkel Kunnus: relvastatud lammaste tsiviliseerimine HARIDUS JA TEADUS ⟩ Mihkel Kunnus: «Ma ei teinud ju talle midagi!» Kultuur Tallinna kultuuriameti juht nõuab alluvatelt valuraha Viivi Luik: sallivus on tegelikult ükskõiksus (3) Vennaarm ei roosteta Sport Vabavisetes Guinnessi rekord? See polegi nii raske! Kas ropendama ajav Türgi ellujäämiskursus peaks olema MM-kalendris? Tartu Tõnis Arjus: kultuurikeskus kui vaimupealinna süda Linna rahakoti täitumine sõltub ettevõtjate edust kriisis Tartu lühiuuddised Ihaste metsa tarastamine tekitab vastuseisu Tartu teadlased loovad tõhusamaid koroonateste Arendaja võttis naabri akna alt tema kase ilma loata maha Kodukülas tapetud metsavend jõudis kalmistule 73 aastat hiljem Tuumaenergia toetajad kohtusid kahtlejatega Raamatud pääsesid tolmu, niiskuse ja koi käest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uimastid muutuvad üha kangemaks

3 min lugemist
Uued narkootikumid on kangemad - väikesest kogusest saab rohkem doose. FOTO: Pm

Uued meelemürgid jõuavad tarvitajateni esmalt läbi interneti, kus mullu avastati 651 müügikohta.

Tellijale Tellijale

Eile tutvustas Portugalis tegutsev Euroopa Narkootikumide ja Narkomaania Seirekeskus (EMCDDA) värsket Euroopa uimastiprobleemide aruannet, millest selgus, et ehkki heroiini ja kokaiini tarbimine ning konfiskeerimiste arv väheneb järjepidevalt, tulevad turule uued, veelgi kangemad ained.

«Olen väga mures, et tänapäeva Euroopas kasutatavad uimastid võivad tarvitaja tervisele olla veelgi kahjulikumad kui vanasti,» kommenteeris Euroopa Liidu siseasjade volinik Cecilia Malmström. Ta lisas, et Euroopa õiguskaitseasutused on ühe enam silmitsi asjaoluga, et väikesed ja kergesti transporditavad pulbriga pakikesed võivad sisaldada mitut tuhandet üksikut annust.

19.09.2020 21.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto