Sisukord
Tartu
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (5) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Suur edetabel: need on Eesti investorite lemmikaktsiad Aasia majanduste taastumine läheb hapralt Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (2) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (7) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? (1) 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kuhjuvad suurüritused kipuvad üksteist tapma

2 min lugemist
Eelmisel nädalavahetusel ootas tähelepanu Emajõe Fest, oli olümpiajooks ja Ülenurmel peeti lennupäevi. FOTO: Kristjan Teedema

Hotellid on pilgeni täis, toitlustuskohad jooksevad um­be, osalejaid ei jagu kõigile väärilisel hulgal, kirjeldavad Tartu linnavõimud suviste ürituste kuhjumisega kaas­nevaid probleeme, mille vastu on plaanis rohtu otsida.

Tellijale Tellijale

Et üritusi on Tartus palju, on tore üllatus, nentis linnapea Urmas Klaas, kuid probleemne on nende kuhjumine mõnele nädalavahetusele.

Näiteks eeloleval nädalavahetusel jõuab Tartusse jalgrattavõistlus Tour of Estonia, on Tartu maratoni rattaralli ning lastekaitsepäevad. Tartu abilinnapea Tiia Teppan ütles, et vähemalt see õnnestus korraldajatel kokku leppida, et tillusõidud ning samale earühmale mõeldud lastekaitsepäeva üritused ei lange ajaliselt kokku.

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto