T, 30.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Eesti Telekom, Elion ja EMT ühendatakse septembriks

Kalev Aasmäe
, reporter
Facebook Twitter
Comments
EMT, Elioni ja Eesti Telekomi juht Valdo Kalm juhtis eile Viru keskuses ühe noore telefonikatsetaja tähelepanu sellele, et pressiüritus on kohe-kohe algamas.
EMT, Elioni ja Eesti Telekomi juht Valdo Kalm juhtis eile Viru keskuses ühe noore telefonikatsetaja tähelepanu sellele, et pressiüritus on kohe-kohe algamas. Foto: Erik Prozes

Rootsi telekommunikatsioonikontserni TeliaSonera kuuluvad ettevõtted Elion ja EMT ühendatakse septembriks seni ettevõtete tegevust koordineerinud valdusfirma Eesti Telekomiga. Ühisettevõtte ärinimeks saab AS Eesti Telekom; Elioni ja EMT kaubamärgid jäävad mõnda aega veel paralleelselt kasutusele.

Ühisfirmat hakkab tüürima praegune EMT, Elioni ja Eesti Telekomi juhatuse esimees Valdo Kalm, kelle sõnul jäävad kõik senised lepingud klientide ja koostööpartneritega kehtima. Samuti pole oodata hinnatõusu.

«Tarbijale tähendab see juba praegu poodides toimivat ühisteenindust ning ühiseid lahendusi,» lausus Kalm.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles