K, 7.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vabatahtlik saadab korda imesid

Aime Jõgi
, reporter
Facebook Twitter
Comments
Tartu ülikooli kliinikumi lastefondi Tartu vabatahtlike juht Maria Mandri ütles, et see aasta läks tõesti hästi. «Me oleme aidanud koguda tuhandeid ja tuhandeid eurosid ning meil tuleb kokku 113 üritust, kus lastefond on väljas olnud,» rääkis ta.
Tartu ülikooli kliinikumi lastefondi Tartu vabatahtlike juht Maria Mandri ütles, et see aasta läks tõesti hästi. «Me oleme aidanud koguda tuhandeid ja tuhandeid eurosid ning meil tuleb kokku 113 üritust, kus lastefond on väljas olnud,» rääkis ta. Foto: Kristjan Teedema

Kui keegi paluks teil organiseerida pannkookide heategevuslikku müüki nii, et kohal oleksid gaasipliit, taigen, moos ja küpsetajad ning selle korraldamise peale ei kuluks sentigi raha, kas saaksite hakkama? Maria Mandri saab.

Maria Mandri on Tartu ülikooli kliinikumi lastefondi vabatahtlik. Loo pannkookide müügist jutustas üks teine vabatahtlik – Sandra Liiv. Tema tunneb Maria Mandrit juba viimased kolm aastat.

Pannkookide küpsetamisega tõmbas lastefond tähelepanu endale ühel klubi Tartu Maraton sündmusel ning selle taga oli tõepoolest Maria Mandri hea organiseerimisvõime.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles