Sisukord
Tarbija
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (20) Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (3) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (99) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (13) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (4) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (14) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (4) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! (1) Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kodukohvik nõuab rohkelt planeerimist

2 min lugemist
Perega kodukohvikut pidanud Vladislav Koržets tutvustas õpiköögis kalatoite ka turistidele. FOTO: Mihkel Maripuu

Kui esmapilgul näib, et igaüks võib oma kodust üheks õhtuks õdusa kohviku teha, vajab nauditava elamuse pakkumine tegelikult hoopis suuremat läbimõtlemist.

Tellijale Tellijale

«Inimeste standardunistus on pidada kohvikut. Samas paljud ei adu, kui palju on sellega tegemist. Kodukohvikuga saavad nad oma unistust proovida,» rääkis kalandushuviline Vladislav Koržets, kes avas mais üheks päevaks ligi 400 inimesele oma Tallinnas Nõmmel asuva kodu uksed.

Ning ega kodukohviku pidamine olegi naljaasi. «Meie jaoks oli see rabamine,» märkis Koržets. Tema poeg Kaarel Koržets lisas, et järjekorras oli pidevalt 15–20 inimest.

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto