L, 3.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tallinna tuleb kokku 1200 antropoloogi

BNS
Facebook Twitter
Comments

Tallinnas algab juuli lõpus Euroopa Sotsiaalantropoloogide Assotsiatsiooni (EASA) aastakonverents, mis toob kokku 1200 antropoloogi üle maailma. 31. juulist kuni 3. augustini kestva konverentsi 150 arutelus, laboratooriumis ja filmilinastustel vaagitakse nii ühiskonnas kui ka antropoloogia distsipliinis toimuvaid muutusi. Ühtlasi tähistab EASA konverentsiga oma 25. tegevusaastat.

Konverentsi peaesineja on USA antropoloog Elizabeth Povinelli, kes on alates 1970. aastatest uurinud Austraalia valitsuse tegevuse mõju ühele aborigeenide hõimule. Sellele pikaajalisele uurimusele keskendub Povinelli ka oma ettekandes. Samuti peab ettekande EASA president Noel B. Salazar.

Konverentsi üldteema on «Koostöö, lähedus ja revolutsioon – innovatsioon ja järjepidevus tihedalt seotud maailmas». Konverentsi korraldajate eesmärk on aidata kaasa Baltimaade ja eriti Eesti tutvustamisele sihtkohamaana rahvusvaheliste teadusprojektide elluviimiseks.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles