Sisukord
Tartu
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (21) Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (3) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (104) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (13) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (4) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (14) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (4) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! (1) Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Surnuaial liikus ringi peegel

1 min lugemist
Pauluse kalmistul, suure poe kõrval aia ääres seisis paar päeva suur peegel, mis lähemal vaatlusel osutus kapi liug-ukseks. FOTO: Kalev Saar

Pauluse surnuaias seisis paar päeva aia najal suur peegel, mis paistis Võru tänavaltki. See pole kuumusest tekkinud silmapett, kalmistul elu lausa keeb.

Tellijale Tellijale

«Peegel on siin mitmendat päeva, selle ajaga on see ka veidi liikunud,» rääkis Tartu linna asutuse Kalmistu Pauluse ja Tuigo surnuaia ülevaataja Silver Pärna.

Pühapäeva õhtul oli lähemal vaatlusel suure kapi liug-ukseks osutunud peegel Pauluse kalmistu kontori õue peal, esmaspäevaks oli see pisut eemale aia äärde tassitud, teisipäeva hommikuks oli seda jälle natuke liigutatud. «Eks mõni kodutu on selle kuskilt prügikasti juurest ära tassinud, lootuses, et saab rahaks teha,» arvas Silver Pärna.

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto