Sisukord
Kultuur
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Punk – lihtne nagu seks

2 min lugemist
Edward von Lõngus «Sure, koer!» FOTO: Kiwa

Seks ja punk on kaks hirmsal kombel müstifitseeritud ja sakraliseeritud nähtust. Mida vähem on kiimleja ühe või teisega tegelenud, seda värvilisemat tossu tema ajutegevuse korstnast ehk suust väljub. Ometi on seks ja punk väga lihtsad. Seks on füsioloogiline protsess. Punk on de facto füsioloogiline protsess. Füsioloogia on inimkultuuri alustalasid.

Tellijale

Asjast. Raul Oreškin ja Kaili Kask on soetanud Peip­si veerde Varnja ridakülla, kus juba tegutseb kunstimeka Ambulartoorium, maja. Traditsiooniline vanausuliste maja: tänava ääres, kinnise hoovi ja mõne toaga. Selmet üles seada eramaa silti, avasid nad majas Voronja galerii. Esimese näituse pani kokku multitalent Kiwa.

Näituse alapealkiri on «Nelikend aastat punki». Ei viitsi arutada, kas ja kui palju on Kiwa ise punkar, aga pungi vaimu on ta veenvalt purki püüdnud. Punk on lihtsustamine ja lõhkumine. Kitarri mängitakse hooletult ja sõnumid on lihtsad. Kui sõnum tundub keeruline, on tegu lihtsa absurdiga, tähenduste väänamisega suurema naudingu huvides, olgu eest, tagant või nõnda, et korralik kodanik kutsub politsei.

31.03.2020 01.04.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto