Sisukord
Tartu
Tänane leht
29.09.2020
Pretsedenditu praktika õigusloomes (1) Eesti Kurm: kinnimätsimise püha üritus ei lõpe Auk laevakeres – ja senises tões Estonia huku uurimiskomisjoni liige ei usu kokkupõrget laevaga Eesti lühiuudised Parvlaeva Estonia hukku hakatakse uuesti uurima Estonialt pääsenu: kuulsin kriipimist ja nägin laeva kõrval suurt kogu Filmimeeskonda vapustas augu suurus Dokseriaali autor: laevad lihtsalt ei upu, kui keres pole auku Majandus Suurim puithoonete tootja: see, mis majaturul toimus, oli kõva jama Välismaa USA VALIMISED 2020. Maksudega sahkerdamine võib heidutada Trumpi toetajaid Välismaa lühiuudised Mägi-Karabahhis jätkus verevalamine Arvamus Ülle Harju: valupunkt riigikogu peeglis Edward Lucas: vaakumisse langedes Aimar Ventsel: kuhu on kadunud «teie»? Tarmo Soomere: tuleviku võti on elektrijaam minu aias Mait Klaassen: teadlaste ründamine on kohatu Ene-Margit Tiit: seaduste tähendus kriisi ajal Urve Palo: viie miljardi küsimus REGIONAALARENG ⟩ Tiit Kask ja Ain Hinsberg: Eesti turismiregioonid pole pärast koroonaaega enam endised REGIONAALARENG ⟩ Heli Tooman, Marit Piirman ja Gea Kammer: koroonaajastu turismiharidus turismi päästmas REGIONAALARENG ⟩ Karmen Paju: turismikorralduse tasandid tuleb ringi jagada REGIONAALARENG ⟩ Garri Raagmaa: Eestis on turismi arenguks ruumi Kultuur Kui sillerdav vesi võtab hinge Märt Avandi tahab teatriga inimesi muuta Sport PM PARIISIS ⟩ Pidu katku ajal: milline näeb välja koroona-ajastu tippvõistlus Euroopa metropolis? Tervis Neuroloog räägib, mis põhjustel kimbutavad Eesti inimesi peavalud ja kuidas neist võitu saada Tervise lühiuudised: teadlased murdsid lahti koroonaviirusega suhestuva geneetilise pagasi Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vihmavesi voolaski läbi naabri kuuri

2 min lugemist
Kalevi 32 krundilt voolas vesi Aleksandri 17 ja 19 majade kuuri seina äärde kaevatud kraavi ja kraavist läbi kuuri naabrite õuele. FOTO: Indrek Pehk

Teisipäevaõhtune paduvihm tegi just seda, mida õpetaja Aili-Mai Maurus juunis lehetoimetusega rääkides oli kartnud: Kalevi 32 uue maja krundilt voolas vesi läbi tema puukuuri.

Tellijale Tellijale

Pensionil õpetaja Aili-Mai Maurus elab Aleksandri 17 majas, puukuur on uusarenduskrundi piiril. Uue maja krunti on tõstetud, aga vesi voolab teadupärast allamäge ja mingit tõket kuuride ette ei olnud kavandatud.

Tartu ehitusjärelevalve leidis pärast krundil käimist, et mullatööd pole tehtud projekti järgi, vastu naabrite piiri pidanuks projekti kohaselt olema kraav. Nüüd on madal kraav tehtud, kuid nagu näitasid Aleksandri 19 elaniku Indrek Pehki tehtud fotod, polnud sellest teisipäeval kuigivõrd tolku. Vesi läks kraavist otse kuuri  ja läbi selle Aleksandri 17 õuele.

28.09.2020 29.09.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto