R, 9.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Noormees avas Riia mäel väikese poe

Kertu Kula
Facebook Twitter
Comments
Riia mäel väikese toidupoe avanud Janari Kintsiraud proovib vastavalt klientide soovidele ka kaupa valida.
Riia mäel väikese toidupoe avanud Janari Kintsiraud proovib vastavalt klientide soovidele ka kaupa valida. Foto: Kristjan Teedema

Tartlane Janari Kintsiraud (30) kõndis kevadel Riia mäel ning nägi Võru tänava alguses ühe ukse peal kuulutust äripinna väljarentimise kohta. Et noormees oli juba pikemat aega plaaninud ettevõtlusega tegeleda, tekkis tal idee rajada kauplus.

Ligi 50-ruutmeetri suurune toidu- ja esmatarbekaupade pood avas uksed paar nädalat tagasi. Suuremat reklaami pole omaniku sõnul tehtud, sest see käib rohkem suust suhu sõprade-tuttavate ning nende inimeste kaudu, kes poodi satuvad.

Kintsiraud otsustas just toidukaupluse kasuks, sest samas kandis oli pikalt Tartu pood, mis lõpetas tegevuse enam kui aasta tagasi. Kuna Riia mäe kandis polnud enam toidupoodi, siis tundus talle, et kohalikud elanikud vajavad seda.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles