Sisukord
Eesti
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (3) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine Edward Lucas: õnn väljendada arvamust Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood Toomiku helged varjundid Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Rummu karjääris vette hüpanud neiu sai viga

1 min lugemist
Noored ei pea Rummu karjääri varemetelt vette hüppamist ohtlikuks. FOTO: Mihkel Maripuu

Kuigi paljud ei pea Rummu karjääri varemetelt vette hüppamist ohtlikuks, juhtus eelmisel nädalal seal õnnetus 17-aastase neiuga, kes oma selga vigastas.

Tellijale Tellijale

Häirekeskuse avalike suhete juht Jaana Padrik ütles, et häirekeskusele tuli 7. augusti pärastlõunal teade, et Rummu karjääris oli 17-aastane neiu hüpanud vette karjääris asuvalt hoonemüürilt ja löönud selja vastu vett. Kiirabi viis neiu haiglasse, kust ta pärast ravi saamist koju lasti.

Kui Postimees eelmisel nädalal Rummu karjääri ääres noortega rääkimas käis, ei arvanud keegi, et hoonelt vettehüppamine ohtlik oleks. Ohutust põhjendati sellega, et ülevalt vaadates ei paistvat vee põhjas midagi ning et keegi pole viga saanud.

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto