Vaprate ja ilusate elu koju kätte

Hello! peatoimetaja Heili Klandorf ja Postimehe vastutav väljaandja Mart Luik lubavad, et uus ajakiri tuleb kaasakiskuv ja meeltlahutav. FOTO: Tairo Lutter

Hilissügisel alustab ilmumist verivärske eestikeelne meelelahutusajakiri Hello!. Õigupoolest on tegemist kohaliku versiooniga ajakirjast, mis tänavu tähistab juba oma 70. sünnipäeva. Ajakiri alustas ilmumist Hispaanias 1944. aastal nime ¡Hola! all, 1988. aastal ilmus esmakordselt Suurbritannia versioon Hello!. Praeguseks on see üks enim loetud ajakirju maailmas, mida antakse välja 30 ja mis levib 120 riigis.

Tellijale Tellijale

Ajakirja Hello! annab välja AS Postimees ja selle peatoimetaja on Heili Klandorf. Tema sõnul võib öelda, et Hello! on kvaliteetne kuukiri, mis hakkab ilmuma aga kord nädalas.

«Tegemist on elegantse, intelligentse ja positiivse ajakirjaga, mis ei alanda oma lugejaid odava klatši ja kuulujuttude jahtimisega. Hello! on tugeva pildikeelega kvaliteetne ajakiri, mis kajastab Eesti lugejate jaoks tuntud inimeste pulmasid, laste sünde, armumisi, koduloomi ja teisi isiklikku elu muutvaid sündmusi nii Eestist kui ka välismaalt ning kogub kokku uudised kuninglikest peredest, arvamusliidritest, põnevatest inimestest ja elustiilidest,» räägib Klandorf.

05.03.2021 06.03.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto