Sisukord
Tänane leht
Postimees
06.06.2020
Eestlased murravad Lätti, aga mitte enam viina järele Eesti Postimees tähistas eile 163. sünnipäeva tordi ja näitusega (3) Hea uudis tuleviku toidudetektiividele Leitud sõduri viimane lend (1) Majandus Elu on läinud paremaks ja lõbusamaks Börsiaktsiatele joosti tormi juba eelmisel aastal Meelelahutuslaevandus otsib uut sisu Välismaa Aro Velmet: miks pole USA rassiline ebavõrdsus kadunud? (45) Venezuelas tiksub humanitaarpomm (1) Välismaa lühiuudised Arvamus Juhtkiri: «Tere jumalime, venda!» Aleksei Lotman: võitlus «metsiku» rannaga Kuidas öelda: «Sinu elu loeb»? (26) Eksinud merehulkurid Kunstimaastikule puhtalt lehelt? Oodatust parem Urmas Nemvalts: päeva karikatuur (2) Sport Soome meistriliigaga liitunud HC Tallinn loodab olla teerajaja Loe ⟩ Kiri, mis hävitas legendaarse Lance Armstrongi karjääri (1) Eesti ainus proff, kes võistleb Verstappeni, Leclerci ja Alonsoga Soome ja Eesti hobisportlaste seas vohab doping (1) Jaanus Kriiski kolumn. Piirkondlikud spordiliidud – kasutamata potentsiaal! Merendus Meelelahutuslaevandus otsib uut sisu Merenduse lühiuudised AK Hannele Valkeeniemi: sada aastat dramaatikat, eraldi ja koos Ojaveer, Kiho, Saluri: mälestusi iseseisvuse taastulekust EKI keelekool: «Ära mine närvi» Jüri Saar: Ameerika antiiktragöödia (11) Kuidas anda hinnet elurikkusele? Teadlane seletab: kas loodus ei saa tõesti üraskitõrjega hakkama? (3) Digikultuur. Mis saab eesti keelest digiajastul? (1) Vikerkaar loeb. Pildikesi õllerahva kaugemast minevikust Mats Traadi ajamaastikud Baltisakslased sõja jalus (2) Võimas ja tüütu Kelle veri vannitorustikus? Nädala plaat: Tantsumasina motoorne essents Aja auk. Kadumise esteetika (1) Popkameeleoni mutatsioonid ja kauakestvad kompleksid Juurikas: valitsus ja medal Juurikas: meedia viskleb krampides Arter Jaanus Rohumaa: Ma pole kunagi läinud kedagi vägisi ümber kasvatama, ammugi mitte õpetama Villade rajamine Hispaanias tekitas Swedbankis kahtlusi (1) Karu läks kõndima. Sest telekas olid ainult halvad uudised Purjetamine – kõige kallim viis jõuda kusagile tasuta Rabarber on Allikukivi veinitäht Yamaha number 18. Pool aastat elust projektiratta peale 30 noort moegeeniust mürgeldab Effil Meelelahutus Koomiks Sudoku

ETV saatejuhid teevad vahetust

2 min lugemist
Vahetuseks valmis. Lähinädalail alustavad või on juba alustanud oma tavapäraste saadetega kõik 11 kogenud saatejuhti, septembri lõpus hüppab igaüks neist aga tundmatus kohas pea ees vette. FOTO: ETV

Septembri lõpus jõuab ETV eetrisse suurejooneline teleprojekt, mille käigus tuntud saatejuhid omavahel saated ära vahetavad. Kes millise saate oma õlule saab, otsustab televaataja – kuni 10. septembrini saab oma valiku teha ETV kodulehel, päev hiljem avalikustatakse hääletuse tulemused ning segipaisatud saated jõuavad eetrisse 21.–28. septembrini.

Tellijale Tellijale

«Saatejuhtide vahetuse» kreatiivses segaduses osalevad järgmised kooslused: «Aktuaalne kaamera» ja Monika Tamla, «Spordiuudised» ja Lembitu Kuuse, «Tõuse ja sära» ja Maire Aunaste, «Pealtnägija» ja Mihkel Kärmas, «Foorum» ja Andres Kuusk, «Prillitoos» ja Reet Linna, «Osoon» ja Vladislav Koržets, «Terevisioon» ning Urmas Vaino ja Katrin Viirpalu, «Ringvaade» ning Marko Reikop ja Grete Lõbu.

Projektis osalevad saatejuhid on tundmatusse hüppamiseks valmis ning välja on kujunenud ka mõned eelistussaated, mille roolis end kõige kindlamalt tuntaks.

05.06.2020 06.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto