ETV saatejuhid teevad vahetust

Vahetuseks valmis. Lähinädalail alustavad või on juba alustanud oma tavapäraste saadetega kõik 11 kogenud saatejuhti, septembri lõpus hüppab igaüks neist aga tundmatus kohas pea ees vette. FOTO: ETV

Septembri lõpus jõuab ETV eetrisse suurejooneline teleprojekt, mille käigus tuntud saatejuhid omavahel saated ära vahetavad. Kes millise saate oma õlule saab, otsustab televaataja – kuni 10. septembrini saab oma valiku teha ETV kodulehel, päev hiljem avalikustatakse hääletuse tulemused ning segipaisatud saated jõuavad eetrisse 21.–28. septembrini.

Tellijale Tellijale

«Saatejuhtide vahetuse» kreatiivses segaduses osalevad järgmised kooslused: «Aktuaalne kaamera» ja Monika Tamla, «Spordiuudised» ja Lembitu Kuuse, «Tõuse ja sära» ja Maire Aunaste, «Pealtnägija» ja Mihkel Kärmas, «Foorum» ja Andres Kuusk, «Prillitoos» ja Reet Linna, «Osoon» ja Vladislav Koržets, «Terevisioon» ning Urmas Vaino ja Katrin Viirpalu, «Ringvaade» ning Marko Reikop ja Grete Lõbu.

Projektis osalevad saatejuhid on tundmatusse hüppamiseks valmis ning välja on kujunenud ka mõned eelistussaated, mille roolis end kõige kindlamalt tuntaks.

04.03.2021 06.03.2021
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto