Sisukord
Tarbija
Postimees
01.06.2020
Suur intervjuu ⟩ Kriis tõi esile selle, mis niigi olemas oli (28) Eesti Eesti lühiuudised Graafikud ⟩ Erakonnad elavad võlast võlga (4) Tänasest tohib jälle igasuguseid asju teha (8) Majandus Estraveli juht: jõudsime ajaloolisse äärmusesse Majanduse lühiuudised Majandusnäitajad viitavad, et enne paranemist läheb hullemaks Kütusefirmad tõstsid vaikselt bensiini hinda Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Lätil oli pandeemias Eestist rohkem õnne (10) PÕHJALA VAADE ⟩ Kas Rootsi ja Taani muutusid ihneks? Välismaa lühiuudised USAs vahistati üle tuhande protestija (1) Arvamus Juhtkiri: oleme roherongile hilinemas (4) Herman Kelomees: debatiduellid ja -duetid VÄITLUS ⟩ Kas von der Leyeni plaan on Eesti suhtes õiglane? (30) Marge Tänava: klassiruum hirmutab noori (3) Loretta Kruusimäe: oma kodu või hooldekodu? (3) Sergei Metlev: muuseum õilistab Kultuur «Novell on varmas tabama ja jäädvustama ka ajavaimu pisimaid virvendusi» Eesti novellikunsti visiitkaart Sport Reportaaž ⟩ Rattaproff Norman Vahtra päästis Postimehe ajakirjaniku Spordi lühiuudised Suvine korvpallihooaeg algas efektselt Tartu Kudemisrändel latikas meelitab Emajõe kaldad kalastusturiste täis (1) Eili Arula: andke aega amortiseeruda Mari-Liis Pintson: üks õhupall koroonaaja tõelistele kangelastele Tartu lühiuudised Linnapea: kriisi mõju linnaeelarvele pole ränk, vaid mõõdukas Tammeka naiskond võttis meistriliigas vastu kaotuse Jaani kiriku terrakotade read täienesid paarikümne kujuga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Hostel teeb võõrad tuttavaks, und ei pruugi saada

3 min lugemist
Maailma esimese hosteli avas 1912. aastal Saksamaal Altena lossis Richard Schirrmann vaesematele linnanoortele. FOTO: Wikipedia

Voodikoht hostelis peaks olema odavam hotellikohast, aga ei pruugi, kõige kaalukam argument hostelit eelistada on soov suhelda.

Tellijale Tellijale

Võimalusi reisimiseks on sel sajandil enam kui kunagi varem – odavlennufirmade pakkumisi toetavad odavad majutusteenused. Teiste seas on püsima jäänud ja aja jooksul kõvasti kvaliteeti tõstnud hostelid. Hostelid, kus vanasti pidi tihti ka majapidamistöid tegema, on üldiselt ühiselamu stiilis majutusasutused, kus tuba tuleb kaasreisijatega jagada.

«Enamasti on hostel lahe, kui reisid nooremana ja suure kambaga,» kiidab hostelielu Ulla Saar. Aga üksi reisijale pakub hostel head võimalust uusi inimesi kohata.

30.05.2020 01.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto