Lampard kurvastas endist koduklubi

Frank Lampard

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste nädalavahetuse keskses kohtumises mängisid 1:1 viiki tänavune tabelijuht Londoni Chelsea ja tiitlikaitsja Manchester City. Koduväljakul mänginud Cityle tõi viigipunkti Chelsea legend Frank Lampard (pildil).

Eilse matši põnevaimad sündmused leidsid aset teisel poolajal, kui esmalt sai Pablo Zabaleta 66. minutil teise kollase kaardi ja City jäi seega arvulisse vähemusse. Chelsea kasutas selle olukorra oskuslikult ära, vahetusest sekkunud Andre Schürrle viis Londoni klubi juhtima.

Seejärel saatis City väljakule Chelsea legendi Lampardi, kes viigistas kohtumise seisu 85. minutil. James Milnerilt hea söödu saanud Lampard edestas karistusalas endist võistluskaaslast John Terryt, ja 1:1 oli tõsiasi.