T, 6.06.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Suure suli mainega pärnakas pistis käe rootslaste taskusse

Andres Reimer
, majandusajakirjanik
Facebook Twitter
Comments
Taivo Luik on tuntud mitme skandaali poolest, sedakorda süüdistavad koduremontijaist rootslased, et Luik võttis küll ettemaksu, kuid tema firma jättis töö pooleli.
Taivo Luik on tuntud mitme skandaali poolest, sedakorda süüdistavad koduremontijaist rootslased, et Luik võttis küll ettemaksu, kuid tema firma jättis töö pooleli. Foto: Henn Soodla / Pärnu Postimees

Kui Rootsis tööd otsivad Eesti ehitajad põrkuvad eelarvamustele ja alandavatele kahtlustustele, võivad nad «tänusõna» saata Pärnumaalt pärit isale ja pojale Meelis ja Taivo Luigele. Stockholmi korteriomanik ja kohalik arhitekt süüdistavad seda paari ligi 214 000 euro suuruse summa väljapetmises.

Reformierakonna nimekirjas kohalikel valimistel kandideerinud Tahkuranna vallavolikogu liige Taivo Luik elab justkui tööka ja abivalmi eestlase musterelu. Mees peab koos abikaasaga puhketalu, talvel rõõmustab lapsi palgalise jõuluvanana ning ilmaliku matjana leevendab omaste leina.

Kuid selle tööka, viisaka ja usaldusväärselt kõlava jutuga mehe elu vürtsitavad faktid, mis on pannud punastama isegi elumere tormides karastunud riigikogu.

Facebook Twitter
Comments

Märksõnad

Tagasi üles