P, 25.09.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Kooli heategevuslaat ületas mulluse tulu

Raimu Hanson
Kooli heategevuslaat ületas mulluse tulu
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tartu luterliku Peetri kooli ajaloolise maja trepist vooris eile sisse ja välja hulgaliselt laadalisi. Nende hulgas oli rohkesti sama kooli vormimütsi kandvaid lapsi (esiplaanil koeraga).
Tartu luterliku Peetri kooli ajaloolise maja trepist vooris eile sisse ja välja hulgaliselt laadalisi. Nende hulgas oli rohkesti sama kooli vormimütsi kandvaid lapsi (esiplaanil koeraga). Foto: Merike Lill

Magusad ja soolased küpsetised, küünlad, sügisannid ja käsitööd, tulehakatuse roosid ... Need ja paljud teised n-ö kodukootud asjad olid eile välja pandud müügiks Peetri kooli lõikustänupüha heategevuslaadale.

Laata peeti Peetri kiriku kõrval ajaloolises, pikisilmi remonti ootavas koolimajas. Õuest tõrjus laadalised siseruumidesse prognoositud vihm.

Kõige rohkem ostjaid tungles õnneloosi leti taga. Kuigi tuli oodata õige mitu minutit, ei nurisenud suured ega väikesed, vaid ajasid rõõmsalt üksteisega juttu.

Märksõnad
Tagasi üles