Heinla näitas Eesti meeste vägevust

Rauno Heinla oli kivide tõstmise parim. Pole ime, et Eesti põllud üsna kivivabad on.

FOTO: Mihkel Maripuu

Kaks aastat tagasi «sulas» Rauno Heinla kannakõõlus ära, laupäeval võitis ta rammumeeste Meistrite liiga Tallinna etapi.  

Eestimaa meeste või õigemini Eesti maameeste vägevus on teada, aga et nad nõnda vägevad on... Kaks aastat tagasi «sulas» Rauno Heinla üks kannakõõlus pärast ebaõnnestunud lõikust ära. Seda lihtsalt polnud enam. Arstid kinnitasid, et karjäär on sellega lõppenud, Heinla arvas vastupidist ning on tänaseks, pärast teist järjestikust võitu rammumeeste Meistrite liigas, Tallinna etapil, kerkinud maailma esivägilaseks.

Heinla käel ilutseb ingliskeelne tätoveering, mis tõlkes kõlab: kui sa midagi tahad, siis võitle selle nimel. Deviis käib pigem eelnevate aastate kohta, sest Tallinnas suurt võitlust ei toimunud – Heinla oli ülejäänud seltskonnas peajagu üle, võitis kolm ala kuuest ning kirus, et neljandat ei võitnud. Vaid nädal tagasi sai Heinla esikoha Leedus, samuti ülekaalukalt. Teinuks ta kaasa terve hooaja... Paraku osales Heinla vaid neljal etapil ning sai kirja kaks võitu ja kolmanda koha. Ühesõnaga, võimas!

Tagasi üles