T, 29.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Vaheaeg algas tänuüritusega

Vilja Kohler
, reporter
Vaheaeg algas tänuüritusega
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Teiste hulgas lahkusid selt pidulikult vastuvõtult punase roosi ja tänukirjaga Variku kooli õpetaja Helve Israel (vasakult), Petersoni gümnaasiumi õpetaja Aita Raudsepp, Tartu lasteaia Sass õpetaja Agnes Vaimann, Kivilinna kooli õpetaja Viive Saar ja Annelinna gümnaasiumi õpetaja Alevtina Andrejeva.
Teiste hulgas lahkusid selt pidulikult vastuvõtult punase roosi ja tänukirjaga Variku kooli õpetaja Helve Israel (vasakult), Petersoni gümnaasiumi õpetaja Aita Raudsepp, Tartu lasteaia Sass õpetaja Agnes Vaimann, Kivilinna kooli õpetaja Viive Saar ja Annelinna gümnaasiumi õpetaja Alevtina Andrejeva. Foto: Kalev Saar

Õpilased tundsid eile mõnu sügisesest koolivaheajast, üle poolesaja Tartu linna ja maakonna õpetaja kogunes aga pärastlõunal Tartu ülikooli aulasse Tartumaa haridustöötajate tänuüritusele.

Teiste hulgas lahkusid selt pidulikult vastuvõtult punase roosi ja tänukirjaga Variku kooli õpetaja Helve Israel (vasakult), Petersoni gümnaasiumi õpetaja Aita Raudsepp, Tartu lasteaia Sass õpetaja Agnes Vaimann, Kivilinna kooli õpetaja Viive Saar ja Annelinna gümnaasiumi õpetaja Alevtina Andrejeva. Õpetajad Vaimann, Saar ja Andrejeva pälvisid Tartu kultuurkapitali enesetäiendamise stipendiumi.

1980. aastast Tartu kommertsgümnaasiumis ning sellest sügisest Petersoni gümnaasiumis matemaatikat ja majandusmatemaatikat õpetav Aita Raudsepp ning 1990. aastast kunstigümnaasiumis ja sügisest sellest saanud Variku koolis inimeseõpetust ja kehalist kasvatust andev Helve Israel võtsid aga vastu Tartu kultuurkapitali elutöö stipendiumi.

Märksõnad
Tagasi üles