Sisukord
Tartu
Postimees
01.06.2020
Suur intervjuu ⟩ Kriis tõi esile selle, mis niigi olemas oli (30) Eesti Eesti lühiuudised Graafikud ⟩ Erakonnad elavad võlast võlga (4) Tänasest tohib jälle igasuguseid asju teha (8) Majandus Estraveli juht: jõudsime ajaloolisse äärmusesse Majanduse lühiuudised Majandusnäitajad viitavad, et enne paranemist läheb hullemaks Kütusefirmad tõstsid vaikselt bensiini hinda Välismaa KOHALIK VAADE ⟩ Lätil oli pandeemias Eestist rohkem õnne (10) PÕHJALA VAADE ⟩ Kas Rootsi ja Taani muutusid ihneks? Välismaa lühiuudised USAs vahistati üle tuhande protestija (1) Arvamus Juhtkiri: oleme roherongile hilinemas (4) Herman Kelomees: debatiduellid ja -duetid VÄITLUS ⟩ Kas von der Leyeni plaan on Eesti suhtes õiglane? (34) Marge Tänava: klassiruum hirmutab noori (3) Loretta Kruusimäe: oma kodu või hooldekodu? (3) Sergei Metlev: muuseum õilistab Kultuur «Novell on varmas tabama ja jäädvustama ka ajavaimu pisimaid virvendusi» Eesti novellikunsti visiitkaart Sport Reportaaž ⟩ Rattaproff Norman Vahtra päästis Postimehe ajakirjaniku Spordi lühiuudised Suvine korvpallihooaeg algas efektselt Tartu Kudemisrändel latikas meelitab Emajõe kaldad kalastusturiste täis (1) Eili Arula: andke aega amortiseeruda Mari-Liis Pintson: üks õhupall koroonaaja tõelistele kangelastele Tartu lühiuudised Linnapea: kriisi mõju linnaeelarvele pole ränk, vaid mõõdukas Tammeka naiskond võttis meistriliigas vastu kaotuse Jaani kiriku terrakotade read täienesid paarikümne kujuga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartu jõulupuu tuleb Põlvamaalt

2 min lugemist
Tänavune Tartu jõulupuu leiti Põlvamaalt Kanepi vallast Erastvere külast. FOTO: Linnavalitsus

Tänavune Tartu jõulupuu tuuakse Põlvamaalt Kanepi vallast Erastvere külast Ojamäe talust.  Kuusk on looduses 17 meetrit kõrge ning jõuab raeplatsile 26. novembril.  

Tellijale Tellijale

Linna haljastus- ja puhastusteenistuse haljastuse peaspetsialisti Inga Kiudorfi sõnul on samast piirkonnast toodud Tartusse varemgi jõulupuid. «Päris samast kohast ei mäleta, aga Põlvamaalt küll,» lausus Kiudorf.

Linnale pakuti tänavu 19 kuuske, kuid valik oli Kuidorfi hinnangul ikkagi kesine. «Võib-olla hädapärast oleks kaks kuuske veel sobinud, aga neilgi oli puudusi. Küll polnud õiget latva või oli puu liiga väike. Selles mõttes oli see ainuke täiuslik kuusk,» ütles ta.

30.05.2020 01.06.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto