Sisukord
Välismaa
Postimees
10.08.2020
«Eesti on ju e-riik. Kuidas siis nii läks?» (21) Eesti Eesti lühiuudised Katastroof nõudis 14 inimese ja lennufirma elu Eesti mee müük kasvas hüppeliselt Majandus Hinnalangus tuleb kasuks jõukamatele (3) Dollar odavnes juuli teises pooles järsult Majanduse lühiuudised Välismaa Minsk jäi ärevalt ootama valimiste järellainetust (5) Välismaa lühiuudised Liibanonlased nõuavad võimukandjate kõrvaldamist (1) Instagrami-aktivistid paljastavad Egiptuse eliidi jõledusi Arvamus Juhtkiri: digiriigi kõikuv kuvand (1) Tuuli Põhjakas: vajalik puhkus «tavalisest» Jürgen Ligi: Martin Helme huvide konflikt (104) Kaarel Vanamölder: kriisikevade õppetund? (2) Lemmit Kaplinski: peatagem raudtee elektrifitseerimine (13) Edward Lucas: õnn väljendada arvamust (4) Kultuur Tartuffi soovitused: traditsioonilised lembeavaldused ja iseäralikud armastuslood (1) Toomiku helged varjundid (14) Sport Anett Kontaveit jahib karjääri teist triumfi Spordi lühiuudised Vundamendi ladumine võttis peatreeneri isegi korraks naeratama Lillemets rassis end üksinda maailmas teiseks, Alver tõukas Balta troonilt Tartu Napsumüügi piirang paneb pubid proovile ja ööklubid kinni (4) Kätlin Konstabel: koroonajooksikud, mõistus ja tunded Unustage rohelised mehikesed! (1) Metsatüli jõudis kohtusse (1) Tartu lühiuudised Ööd on siin mustad ja rahvast kõvasti vähem kui reedeti tavaliselt Raha ajas Naiivi pidajad ja majaomaniku tülli Õed püüavad mitte lasta elul endast üle sõita Kriis tõi juurde hulga linnaaednikke Meelelahutus Koomiks Sudoku

Endine kaitseminister Hain Rebas: Rootsi alles ärkab unest

3 min lugemist
Hain Rebas FOTO: Erakogu

Rootsi on pikki aastaid seadnud oma kaitsevõimet riigi rahakoti, mitte julgeolekuanalüüside järgi, kirjeldas usutluses Postimehele Eesti endine kaitseminister ja Rootsi kaitseväe reservkapten Hain Rebas.

Tellijale Tellijale

Kuidas on Rootsi ühiskond varem allveelaevakahtlustele reageerinud ja mille poolest praegu ajalehtede esikaantele jõudnud operatsioon neist erineb?

Mul on hea meel, et te ei nimetanud seda allveelaevajahiks nagu Rootsi meedia, sest jaht see ju ei ole. Jaht eeldab seda, et jahimees on ka võimeline jahi otsustavalt – kui vaja, siis surmavalt - lõpetama, aga selleks pole Rootsil praegu ressursse. Nad on allveelaevajahi osas nii nõrgaks jäänud.

08.08.2020 10.08.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto