Sisukord
Tartu
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Remont tegi teed proovidele

2 min lugemist
Esimest korda kogunes Karlova teatri lavale näitetrupp proovi tegema laupäeva hommikul. Ann Kuut (vasakult), Indrek Kalda, Toomas Lunge, lavastuse tekstide valija ja lavastaja Margus Kasterpalu, Andres Dvinjaninov, Hannes Kaljujärv ja Jüri Lumiste. FOTO: Kristjan Teedema

Põrandavärv oli Karlova teatri suures saalis veel enamasti astumisjälgedeta, kuid et juba võis lavale minna, sai näitetrupp teha esimest korda proovi. Teatrimaja õnnistab tosina päeva pärast sisse muusikaline lavastus «Karid ja kõrgused».

Tellijale

Selge see, et Emajõe Suveteater kui tuntud vabaõhulavastuste pakkuja ei saa sügiseses koerailmas ja talvel kõrvu näpistava pakase ajal etendusi anda. Et aga vaatajaid jätkuks ka talvel, heitsid suveteatrilased end ankrusse Karlova linnajakku endisesse baptistide palvemajja.

Aastal 1931 ehitatud hoones, mis nüüd on Karlova teater, on remont sama hästi kui tehtud. Osa kraami on remondimehed jätnud siiski tänaseks ja vahest veel mõneks päevaks kõrvalruumidesse. Mõned vähemad tööd on teha.

28.03.2020 30.03.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto