Sisukord
Välismaa
Postimees
06.07.2020
Estoonlased lahkavad Aivar Mäed tabanud süüdistuste tagamaid (3) Eesti Eesti lühiuudised Riigikogu koguneb arutama töölubade pikendamist Martin Helme lubab uut tooni Riigikülasse tulekivi tooma Majandus Majanduse olukord on halb, aga tulevik pakub lootust Majanduse lühiuudised Välismaa Uued viiruskolded sunnivad tuhanded inimesed koduseinte vahele Välismaa lühiuudised PÕHJALA VAADE ⟩ Noori rõhub stress ja ühiskondlik surve Doonau delta traditsiooniline eluviis taandub mootorimüra ees Arvamus Peatoimetaja Mart Raudsaar: ajakirjandus ei ole kohus (1) Juhtkiri: EKRE ujub jõuliselt vastuvoolu (2) Juku-Kalle Raid: dalai-laama juubelil on paras meenutada, et ükski autoritaarne suurriik ei ole lihtsalt niisama altruistlik Raimond Kaljulaid: kuidas toetada maaomavalitsusi? 5. juuli 1940: valimisetendus algab Kultuur Kapitalist astub kirikusse ja küsib: «Palju maksab?» Elab veel funk Kultuuri lühiuudised Kas on kerge olla noor?* Sport Tänak meelitas Viru rallile oodatust rohkem pealtvaatajaid Spordi lühiuudised Karistused rikkusid Hamiltoni nädalavahetuse Flora võidutses, Trans kurvastas, Paide rõõmustas Tartu Piret Bristol: muutuste arhitektid Ott Kiens: roheline orav Tartu linnapildis Parkide elurikkuse projekt ei taotlegi harjumuspärast ilu Autovabaduse puiestee avanes rõõmsalt ja rahvarohkelt Tartu lühiuudised Koroonaepideemiajärgne aeg hoiab kliinikumi töötajad valvel (3) Värvika ajalooga Kavastu jõeparv sai uue kuue Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sild Venemaale või siiski maismaakoridor?

1 min lugemist
Krimmi ühendus venemaaga. FOTO: Graafik: Silver Alt

Kõige elulisem probleem Krimmi elanike jaoks on pideva maismaaühenduse loomine ülejäänud Venemaaga.

Tellijale Tellijale

Krimmi poolsaar on maismaad pidi ühendatud vaid Ukrainaga, mis ei lase läbi kaupu Venemaa suunas ja vastupidi. Inimesed saavad küll üle nn kontrolljoone liikuda, kuid probleemne on seegi.

Ainus alternatiiv Ukrainale on ühendus üle kitsa Kertši väina, kust käivad praamid Krimmist Krasnodari kraisse. Ülesõit kestab sama kaua kui sõit Virtsust Kuivastusse, kuid eriti suvel ei suudeta nõudlust rahuldada, mistõttu tekivad tihti pikad järjekorrad. Teine probleem on pidevad tormid, mis pea alati peatavad vähemalt kolmeks päevaks praamiliikluse. Ja siis ei jää muud üle kui oodata – ootavad nii inimesed kui ka kaubad.

04.07.2020 06.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto