Masingu kool võtab appi ka kodu

Tartu lastekunstikooli õpetaja Epp Loo (vasakul) ja Masingu koolis töötav lastepsühhiaater Anne Daniel-Karlsen usuvad, et Masingu kooli juurde Pepleri tänavasse rajatud miljööteraapilise ravikodu õdus keskkond ja seal töötavad asjatundjad aitavad seal lühemat või pikemat aega elavatel psüühikahäiretega lastel ja noortel edaspidi iseenda ning kooliga paremini toime tulla.

FOTO: Margus Ansu

Tartu lastekunstikooli noorte suure innu ja abiga valmis Masingu kooli juures õdus ravikodu psüühikahäiretega lastele ja noortele, kes ei tule toime iseenda ja kooliga. Eile jäi sinna öömajale esimene abivajaja.

Igal seinal ja asjal on siin oma lugu, iseloomustasid Masingu kooli juurde loodud psüühikahäiretega laste ja noorte miljööteraapilist ravikodu Tartu lastekunstikooli õpetaja Epp Loo ning lastepsühhiaater Anne Daniel-Karlsen.

Lood vaatavad vastu köögist, mille lambikupli küljes ripuvad teepakid, kolmest hubasest magamistoast ja klantsivast vannitoast, kus üles vuntsitud vanas telerikapis ootavad kasutajaid uued käterätikud.

Tagasi üles