Sisukord
Tartu
Postimees
29.02.2020
Koroonaviirus jõudis Eestisse. See ei ole maailmalõpp! (33) Eesti Eestlased tekitavad koroonaviiruse tõttu välismaal õudu (2) IT-sektor andis majanduskasvule hoo sisse KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Volikogu esimehel liiga suur palk ja liiga vähe tööd Majandus Tallink alustas sadamasõda Börsidel käib veresaun «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» Välismaa KOHALIK VAADE. Leedu läks viiruse pärast paanikarežiimile (1) Ankara mängib Euroopa pudelikaelaga Calvini kodukirikus toimub katoliku missa USA saab esimese naiseriväelase Hädas Türgi pöördus NATO poole Vene ekspert: Erdoğan kaupleb Putiniga (1) Hispaania astus ajaloolise sammu võitluses libauudistega Arvamus Eesti ärielu kolm musketäri Sport Gunnar Männik: kas lugupeetud VO2 max aitaks sportlast? Ferrari jääb Mercedesest hooaja alguses maha EKSKLUSIIVINTERVJUU ⟩ Kuidas võitsid püss ja suusad Dorothea Wiereri südame? Kliima Metsamulda talletunud süsinikku ei tohi alahinnata Merendus «Merendusel pole rahvust, kuid riikidel on huvid» AK Juurikas. Sigaretid ja viinad ja kirglised naised Arter Noorus ongi hukas! Ropendab nagu voorimees (2) Algaja poliitbroileri mure Seentest ülikond, koolnukomposter – matusekombed on muutumas Film "Parimad aastad me elus": prantslased teevad ka vanadekodust ja Alzheimerist midagi elegantset Kuidas teha porgandist külmsuitsulõhet? Kuidas Tiidrek Nurme riskide kiuste imelise tulemuse tegi (1) Maailma viimane suur seiklus. Budapest-Bamako ralli ehk hullumeelne retk Aafrikasse Käbi on Eesti teemant Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Masingu kool võtab appi ka kodu

2 min lugemist
Tartu lastekunstikooli õpetaja Epp Loo (vasakul) ja Masingu koolis töötav lastepsühhiaater Anne Daniel-Karlsen usuvad, et Masingu kooli juurde Pepleri tänavasse rajatud miljööteraapilise ravikodu õdus keskkond ja seal töötavad asjatundjad aitavad seal lühemat või pikemat aega elavatel psüühikahäiretega lastel ja noortel edaspidi iseenda ning kooliga paremini toime tulla. FOTO: Margus Ansu

Tartu lastekunstikooli noorte suure innu ja abiga valmis Masingu kooli juures õdus ravikodu psüühikahäiretega lastele ja noortele, kes ei tule toime iseenda ja kooliga. Eile jäi sinna öömajale esimene abivajaja.

Tellijale

Igal seinal ja asjal on siin oma lugu, iseloomustasid Masingu kooli juurde loodud psüühikahäiretega laste ja noorte miljööteraapilist ravikodu Tartu lastekunstikooli õpetaja Epp Loo ning lastepsühhiaater Anne Daniel-Karlsen.

Lood vaatavad vastu köögist, mille lambikupli küljes ripuvad teepakid, kolmest hubasest magamistoast ja klantsivast vannitoast, kus üles vuntsitud vanas telerikapis ootavad kasutajaid uued käterätikud.

28.02.2020 29.02.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto