Sisukord
Eesti
Postimees

horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Andmine ja saamine peavad olema tasakaalus. Kui oled liiga palju väljapoole elanud, on nüüd aeg elada sissepoole. Armasta esmalt ennast ja alles siis teisi.

SÕNN Naudid kaelamurdvaid ülesandeid, sest nii saad kontrollida, milleks tegelikult valmis oled ja mida oskad. Igasse asja tasuks panna ka killuke huumorit.

KAKSIKUD Kui oled tugevusega üle pingutanud, siis nüüd on aeg olla nõrk. Näitad endas olevaid pragusid ja nendega kaasnevaid tundeid.

VÄHK Mitte keegi meist ei ole täiuslik ja seda isegi mitte siis, kui mask on ees. Pigem näita oma vigu ja lase teistel näidata nende omasid.

LÕVI Keerutada, valetada ja varjata? Need lihtsalt võimendavad probleemi. Võta vastutus – ükskõik, mida sa ka korda ei saatnud, ja kõik laheneb nagu iseenesest.

NEITSI Kuulad oma südant ja pakid mingi asja lõplikult kokku. Pärast seda hakkab sul märgatavalt kergem tunne. Uue elu alustamine ei olegi võimatu.

KAALUD Tänapäeva kiire ühiskond ei pruugi nõrkust heaks kiita, kuid tunnistad oma nõrkusi ja julged olla nõrk. Halva mängu juures sa ei naerata.

SKORPION Soovitad pidevalt sinu lähedal piitsa viibutajale end vahel lõdvaks lasta. Las elu kulgeb just selliselt, nagu see kulgeb. Lase end kanda, ja jõuad õigesse kohta.

AMBUR Tead, et saad kõigega hakkama, aga kas alati on ikka vaja saada? Luba endale nõrkusehetki, sest need lubavad sind teistel inimlikumana tunda.

KALJUKITS Mingi varajasem pettumus võib praeguses õnnelikus elus pinnale kerkida. On sinu valik, kas lased sellel endast otsekui teerulliga üle sõita või vabastad enda.

VEEVALAJA Sa ei lase end häirida faktist, et keegi naerab sinu haavatavuse üle. Oled enda silmis just see, kes sa olema pead. Nõrkus võib osutuda hoopis tugevuseks.

KALAD Kellele andestada eksimused ja kellele mitte? Esmalt andesta endale ja siis teistele. See tekitab kerge ja lõbusa olemise.

Seotud lood
    18.11.2014 20.11.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto